Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire érzitek konkurenciának az élethű szilikon szexbabákat?Nem gondoljátok úgy hogy a férfiak elunják a teljesíthetetlen anyagi igényeiteket ,a szexel zsarolásotokat és tartanak titokban ilyeneket, lecserélnek benneteket erre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 07:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
91%

#37 Ennyi erővel én is kérdezhetném,hogy és ti miért veritek a nőket?

Mert nem egy olyan pasi van...

Ne haragudj,de komoly gondok vannak nálad.

2023. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem most még nem érzik konkurenciának, most még ez a szexrobot olyan úri huncutság, kuriózum. Az okostelefonok megjelenésekor is irgalmatlan ára volt a telcsiknek, a kamerás mobilok egy átlag ember fizetésébe kerültek, most meg eldobáljuk a telefonokat és évente újat veszünk.

Ez lesz a szexrobottal is. Ha lesz rá igény, beindul a tömeg gyártás, választható külső, ami egyre elethűbb lesz, letölthető szoftver, ami egyre kifinomultabb lesz. NLC-n a femcafe-n megjelennek majd az első cikkek, higy a párom egy szexrobot miatt hagyott el,stb. Na, akkor lesz majd pánik a nők között! A feministák biztos, hogy rástartolnak a témára, bár még nem tudom milyen ürüggyel, de majd találnak valamit.

Nincs hiszti, nincs nemkivánt terhesség, nincs gyerektartás, nincs vagyonmegosztás, nincsenek rokonok, anyós, nincsenek nem kivánt programok,lehetne sorolni.

Igazából a legtöbb férfi vizuális típus, kevéssé érdekli a nő lelke, mint a teste. Lelkizik ha kell, szükséges rosszként, hogy hozzáférhessen a nő testéhez. Ezt egy kifinomult szexrobottól a vételár kifizetése után, sallangok nélkül megkapja majd.

Biztos vagyok benne, hogy rengeteg férfi fogja ezt a lehetőséget választani, hús-vér nő helyett. Úgy lesznek vele, hogy kínlódjon, meg udvaroljon a franc, úgyis elhajtanak a fenébe, úgyse vagyok elég jó egy olyan nőnek, aki beindít inkább veszek egy gyönyörű, készséges szexrobotot. A háztartást, mivel eddig is egyedül voltam, ugyanúgy vezetem tovább 😃.

2023. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 A kérdező kommentje:
40 es nyugodtan menj el oda ne nekem ajánlgasd. :)
2023. febr. 17. 16:45
 44/134 A kérdező kommentje:
39. A férfiak sem.Azért mert páran megvertek , vagy megcsaltak, vagy ptthsgytak, nem biztos hogy minden pasi ilyen.Sőt attól hogy a legtöbb pasi pna függő pincsi akit lehet pncival irányítani , byugodj meg, lesznek hozzám hasonló kivételek.Tudom hogy sokkoló amit írok de a szexbabák megjelenésével ez a szám egyre duplikálódik majd.Játszmáztok hisztiztek oké .Akkor is megmondom a frankót,a konkrétat és ha sokáig nem lrsz hasaaalja meg sokáig kell a kanapén aludni, lesz titokban szexbaba.Csinálhattok amit akartok.
2023. febr. 17. 16:51
 45/134 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, téged tényleg lehet szexszel zsarolni?
2023. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
15%

#42 Egymásra találtatok a kérdezővel...

Igazán sajnállak,hogy gondolom édesapád az arcodba vágta,hogy akart téged a f*szom, csak véletlen becsúsztál.

Rengetegen vannak akik családot szeretnének és azt nem fogják megkapni egy szexrobottól.

2023. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező,szerintem jobb ha levezeted mostmár a feszkót a guminődön,mert el se lehet lassan olvasni mit írsz,olyan idegből nyomod félre a gombokat.. :D
2023. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
76%

#44 Azt ugye tudod,hogy kezdessz nevetséges lenni...

Azért,mert téged kiraktak páran a kanapéra,meg otthagytak,és zsarolni tudtak a szexel az nem jelenti azt,hogy minden nő ilyen.

De ha ezt meg tudta veled tenni valaki akkor rohadtul nem vagy férfi és tényleg jobb ha a guminő mellett maradsz.

2023. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem tudom... itt mindenki dobálódzik jobbra-balra.

Esetleg meg kéne nézni a tényeket... nem?


- Például Japánban már régen elkezdődött ez a folyamat. Ott eleve nagyon kemények a követelmények - mind a férfi, mind a nő felé. Ezért aztán elég sok fiatal választja azt, hogy inkább nem keres párt, megoldja valahogy. Nem feltétlenül szexbabával, az drága. De vannak pl. egyszerű gépek erre.

Ha a szexbaba olcsó lesz, akkor nyilván az is megy majd.


- valaki itt írta a feministákat. Érdekesség: ők TILTAKOZNAK a szexbabák ellen. Az indokaik nevetségesek.

Valójában valószínűleg az van, amit a kérdező is ír: félnek a kontrollvesztéstől. De ők vérfenimisták, nem a normális rész. Viszont a nőknek valóban érdemes ezen elgondolkodni, mert ha a puncival nem lehet többé megfogni a férfit, akkor egy elég fontos eszközük elvész, és valamit kezdeni kell a helyzettel.

A férfiaknál annyira ez nem fog változni, mert olyan robot csak nagyon sokára lesz majd, amelyik elbűvöli és gondozza is a nőket.


- simán lehet olyan robotot is készíteni, amelyik játszmázik, ha erre van igény. Frigid, tiltakozó szexrobot már készült, perverzeknek.


Szóval valami olyanra lehet itt gondolni, hogy ugyanaz fog történni itt, mint annak idején a vibrátorral. Az is elég sok gondot megoldott, és sok nő ezek után nem hajtotta fölöslegesen a férfiakat.

Hasonló lesz itt is.

De ez nem jelenti azt, hogy megszűnnének a férfi-nő kapcsolatok.

Csak jóval nehezebb lesz, hiszen elsőnek a szexrobotnál kell jobbnak lenned.

2023. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
100%

46-os,amelyik férfi gyereket akar, az majd keres hús-vér nőt! Én nem azt állítom, hogy soha többet férfi nem ér hozzá egy nőhöz sem, csak azt, hogy sok férfi feladja majd a remény/esélytelen párkeresést, nők hajkurászását és az addigra már igen kifinomult szexrobotok felé fordítja inkább a figyelmét.

Amúgy nekem meggyőződésem, hogy 100 éven belül, akár az utcán is meglehet majd jelenni egy ilyen robottal. Ha lesz rá igény, megkülönböztethetetlen lesz egy igazi nőtől.

Márpedig igény lesz rá.

Viszont! A nőknek való modell nem lesz annyira népszerű, hiszen a nőknek nem az az igazi opció, hogy pusztán jól megb@sszák őket, ilyet most is találnak. A férfiaknak viszont pontosan ez az opció, hogy kötöttségek nélkül, bármikor dughassanak, ami manapság kb lehetetlen a nők hozzáállása miatt. Egy nő, főleg egy jó nő nem engedi "ingyen" megdugni magát, vagy anyagilag, vagy kapcsolattal, házassággal, de valamivel fizetni kell a férfinak. A szexrobot viszont engedi majd, pont erre lesz/van kitalálva. Japánban rengeteg az incel, sikertelen férfi és véletlen pont japán a technika fellegvára. Biztos vagyok benne, hogy gőzerővel fejlesztik, tökéletesítik a szexrobotot.

42#

2023. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!