Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire érzitek konkurenciának az élethű szilikon szexbabákat?Nem gondoljátok úgy hogy a férfiak elunják a teljesíthetetlen anyagi igényeiteket ,a szexel zsarolásotokat és tartanak titokban ilyeneket, lecserélnek benneteket erre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 07:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/134 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egy provokatív kérdés. Egy nő nem csak abból áll,hogy a partnere minden kívánságát teljesíti, hanem önálló emberi lény. Aki ezt nem tudja elfogadni, azzal önértékelési gondok lehetnek,és nem alkalmas párkapcsolatra.
2023. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/134 A kérdező kommentje:
31 ha egy nő nem rudja elfogadni hogy a férfi rgy önálló lény nem birtokolhatja nem irányithatja mikor mit egyen mit csináljon milyen ruhába nyakkendőben járjon vagy ne járjon, mikor bsszhat és mikor nem akkor az nem társnak való
2023. febr. 17. 13:28
 33/134 anonim ***** válasza:
95%
#32 Az olyan nő nem.De ez a kérdést a nőknek tedted fel és nem az olyan nőknek akik ezt csinálják.Akkor nem értem mit csodálkozol,hogy az értelmes nők kiakadnak a válaszaidon.Szépen belezsugorítottál minden nőt ebbe a körbe...
2023. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/134 anonim ***** válasza:
88%
tetted* Mielőtt gyorsan belekötsz,hogy egy szexbabába majd bele tudják programozni a helyesírást...
2023. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/134 anonim ***** válasza:
89%

31 voltam: Vica versa...

Egy embert lehetetlen birtokolni. Egy embert szeretni kell. Összecsiszolódni egy párkapcsolatban, kompromisszumot kötni.

2023. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/134 anonim ***** válasza:
0%
#32: Nagyon érdekes, én még egyetlen olyan esetről sem hallottam, hogy egy nő akar kontrollálni egy férfit, viszont az ellenkezőjéről rendszeresen, ismerőseim, családtagjaim körében is volt már rá példa.
2023. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/134 A kérdező kommentje:
35 és ha ezt így tudjýtok akkor miért nem teszitek?Miért játszmáztok?Miért próbálkátok teljesen átneveni saját izlésetekre a férfit aztán dobjátok el mert már nem olyan mint régen
2023. febr. 17. 14:05
 38/134 anonim ***** válasza:
89%
Ne általánosíts, kérdező. Annak nincs értelme.semmi sem csak fehér, vagy fekete az életnek nevezett játékban.
2023. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/134 anonim ***** válasza:
72%
#37: Meglepő dolgot fogok mondani: a nők nem egy egységes massza egységes tudattal. Képzeld el, az, hogy te találkoztál 2-3 nővel, aki játszmázott veled, nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen. Sőt, a legtöbb nő nem ilyen. Ehhez mit szólsz? Adok pár percet, hogy feldolgozd ezt az új információt, mert biztosan megdöbbentő, amit írtam.
2023. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/134 anonim ***** válasza:
75%
2023. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!