Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire érzitek konkurenciának az élethű szilikon szexbabákat?Nem gondoljátok úgy hogy a férfiak elunják a teljesíthetetlen anyagi igényeiteket ,a szexel zsarolásotokat és tartanak titokban ilyeneket, lecserélnek benneteket erre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 07:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/134 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az a nő akinek a párja titokban tart egy babát a leirtak miatt az meg is érdemli,féljen nyugodtan.

A többi nőnek meg nem kell tőle félni,mert normális párkapcsolatban él.

A 16ossal félig egyet értek,van benne valami...de ennyi erővel,egy szexbaba mikor fog gyereket szülni,főzni,mosni,takarítani?

Azért oda-vissza működik a dolog.

2023. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/134 anonim ***** válasza:

21es vagyok.Ezek szerint egyszerre írtuk a választ a 20assal.

Ott a pont. :D

2023. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/134 A kérdező kommentje:

21-22

Azért a sütés főzés nem annyira kellemetlen, meg pótolhatatlan mint a szex elvonás...

Hol is az a pont?

Szetetek sütni főzni, takarítok és vasalok is ha kell.

Egy pasi meg jobban főz mint egy nő...hol a pont?

De titeket egy szexbaba mikor visz étterembe meg köszönt fel szülinapodon köcsg Valentinnapon?

G,enge érv a sütés főzés takarítás.Lehet rendelni menüre befizetni.Szép kártya...

2023. febr. 17. 12:19
 24/134 anonim ***** válasza:

Te végig felfogtad amit írtam a 21esben?

Vagy kiszedted belőle amire jól vissza lehet vágni?

Ez mind nagyon szép és jó,ráadásul igaz is.Az egyedülálló pasik se járnak mocskos ruhában és nem halnak éhen.

De mi van a válaszom többi részével?

2023. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/134 anonim ***** válasza:
64%

Én is eltudom vinni magam étterembe és tudod mit? Még ajándékot is veszek magamnak szülinapomra xD


Azt hiszed csak a férfiak tesznek dolgokat a nőkért?

Kezdj el dolgozni mert sokba van egy ilyen baba aztán sok boldogságot nektek.

Én meg választok az életre való férfiak közül

2023. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/134 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, de mondtam a barátomnak, hogy kipróbálhatjuk közösen. :D
2023. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/134 anonim ***** válasza:
78%
A #23-as válaszból látszik,hogy ez a kérdés azért van,mert nem találtál normális nőt és itt kitombolhatod magad.
2023. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/134 A kérdező kommentje:

25választasz ferfit akit rudsz zsarolni ugráltatni szexmegvonással irányírani.Ezek az életrevalók szerinted?

Szerintwm mwg az az életrevaló aki ezt nem hagyja és tart szexbabát,ha kanapén kell aludni meg nincs hasaalja mert "rohamotok" van hogy túl udvariasan nyitottad ki ez meg ez előtt az ajtót stb

2023. febr. 17. 12:40
 29/134 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha téged szexmegvonással lehet irányítani akkor ott vannak bajok :D
2023. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/134 anonim ***** válasza:
80%

#Kérdező,őszintén sajnállak komoly szakításon/váláson mehettél keresztül valami elmeroggyant nővel.

De hidd el találsz normálisat is,ha nem így gondolkodsz.

Azért az,hogy az az életrevaló pasi aki szexbabát tart nő helyett...durva:O

2023. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!