Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire érzitek konkurenciának az élethű szilikon szexbabákat?Nem gondoljátok úgy hogy a férfiak elunják a teljesíthetetlen anyagi igényeiteket ,a szexel zsarolásotokat és tartanak titokban ilyeneket, lecserélnek benneteket erre?

Figyelt kérdés

2023. febr. 17. 07:56
 91/134 anonim ***** válasza:
89%

Én egyetértek a szexrobotpiaccal is, fejlődjön csak ez az ágazat, hatalmas igény lesz rá abban biztos vagyok! De a hagyományos párkapcsolatokat sem ítélem el, úgy vagyok mindenki válassza a neki leginkább megfelelőt. Nem diszkriminálnám egyik oldalt se. Persze a szélsőséges gyűlölködőket elítélem, a feminizmus álarca mögé bújt femináci nőszervezeteket akik megmondanák ki mit csináljon, és pl betiltanák a szexbabákat és robotokat is. Ez sokkal nagyobb gáz, hogy ilyen erőszakos nyomuló szervezetek még a mai napig is szabadon rombolhatnak. Na mindegy, én csak azt akarom mondani hogy a szabad döntést preferálnám, aki akarja gyűjtsön robotra és maradjon távol a nőktől, aki pedig emberibb "régimódi" kapcsolatra vágyik, az keresse továbbra is az igazit, majd éljenek együtt boldogan.


Viszont te kérdező, te elég érdekes reakciókat adsz itt az embereknek. Kíváncsi lennék mi ez a hatalmas gyűlölet és sértettség. Ki bántott téged ennyire, és mivel?

2023. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pótszer
2023. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/134 A kérdező kommentje:

93 nem.vagyok incel van párom.

Ti csak úgy tudjátok elképzelni hsa valaki babát használ az csakis azzal szexelhet.Nótßzás helyett értelmezzél már mondatokat

Ha a párom hisztizik akkor baba...mi ezen a bonyolult,?,Miért kell ráeröltetni valskire az elképzelésedet?Csak partner nélküliek hadznalhatnsk szexbabát?

2023. febr. 18. 17:30
 94/134 anonim ***** válasza:

Látod #92 Polipropilén Jolán biztos nem kap el tőled semmilyen nyavalyát :D

Amíg gyűjtögetsz addig meg próbáld ki a PET-palackot: lyuk azon is van és nem beszél vissza az sem :D

2023. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 anonim ***** válasza:
A szexrobotok tudnak beszélgetni?
2023. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/134 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, Jobbkéz Juci és Balkéz Barbara nem számít párnak 12 év felett :D :D
2023. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/134 anonim ***** válasza:

Miért?

Jobb, mint a nőknek Rezgő Rudi?


Amúgy a szexrobotok tudnak beszélgetni, ha erre van igény.

2023. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/134 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de én itt egy nőt se látok aki azzal fenyegetőzne hogy vibrátort vesz ha nem dug a pasija és akkor hű meg ha :D
2023. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 A kérdező kommentje:
#97 látod mondom hogy neked mind 1 milywn lyuk...nekem nem mind1.pl.én nem csinálom kecskével mint te mert az nem műanyag.Többet dugsz műanyagot kispajtás mint én vagy legalábbis annyit , mert mint írtam, csak gondolom nem bírtál elnézni a kecskéd szarvai között a monitorra,szóval mint ahogy azt már írtam, a nők majdnem fele orvosi szilikonból vannak összerakva.
2023. febr. 18. 17:53
 100/134 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt nem értem!

A kérdező úgy írja ki a kérdést hogy nőknek szánja, "csajok" megszólítással. Ehhez képest eljutunk oda hogy a #88-as válaszában már random férfiaknak ír hosszasan magyarázkodásokat, ahol ráadásul az eddigi nőszídás helyett már a férfitársaira is nyíltan gyűlölködik. Külön poén hogy szerintem azt a választ is nő írta neki, akit mégis férfinak néz valamiért, és aki miatt válogatott módon gyalázkodik, hogy minden miatta van.

Szerintem ezek itt elég súlyos ellentmondások, amik már már megkérdőjelezik a kérdező épelméjűségét is. Kérdező, akkor hogy is van ez? Tisztázd magad!

2023. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!