Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az apa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az apa lánya szexrol ?

Figyelt kérdés
Verszerintire gondolok .mert nevelt lánnyal mindenki csinalna szerintem abban nincs semmi extra.

2023. jan. 21. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
70: ott a pont
2023. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:

70# De ez a baj látjátok hogy alapvetően biztos van ilyen és titkolni kell meg okosba megoldani. mert a társadalmunk ellenséges.


Pedig szerintem az összes olyan kapcsolat ami beleegyezésbol jött létre törvényes kellene hogy legyen .

Ha nem származik belőle utód semmi köze a másik embernek hozzá.

Csak 2 embere tartozik .


Az a baj a többség mindig is azt hitte ő a minden.

Pedig akik nemtartoznak a rendszerhez azok is emberek ugyan olyan istenadta jogokal.

2023. aug. 16. 19:47
 73/78 anonim ***** válasza:
84%

#72

Igazad van, de nem ilyen a világ.

Én nagyon sok mindent megéltem, meredek dolgokba is benne voltam.

Ésszel kell csinálni! Nem kiabáltam világgá, hogy miket csináltam, mégis élveztem. Nem bántam meg semmit, és újra megcsinálnám. Mondjuk az erőszak meg állatos és homo dolgok kimaradtak, de minden más ami szex, az megvolt.

2023. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:

Enis sokmindent csináltam.csak én nem bírom elviselni hogy hátrányosan megkulomboztetnek pusztán azért mert tetszenek a fiatalok .

Full természetes dolog de olyan mérvű gyuloletkampany megy ami elkepeszto.zsidokat nem.utaltak ennyire a náci Németországban.


Hány évszázad kell még hogy elfogadjanak mindent úgy ahogy van .dogmák nélkül?


Homo dolgot én se csináltam meg de fiatal sráccal lehet kiprobalnam 14 felett természetesen !!

Cheteltem is eggyel baratkoztunk de olyan rettegés van benne szegényt sajnálom tetszenek neki a fiúk férfiak de otthon nem meri ezt elmondani úgy retteg hogy szülei megtudjak hogy az nem normális valósággal panikol.


Hányinger kerülget ilyenkor a magyar társadalomtól hogy mennyi szenvedest okoznak a merev hulyesegeikkel .és üldözési maniajukkal.

2023. aug. 16. 21:00
 75/78 anonim ***** válasza:
59%

Szerencsére a feleségem és a családom is elfogad olyannak amilyen vagyok.

A feleségem is, meg a nővérem is meg tudot lepni finom falatokkal.

Elég nyitottak vagyunk mások iránt is, vagyis nem itélkezünk.


Vannak nyitottab országok, de hát nekünk ez az agymosó maradt… Ez van.

2023. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is van extrémebb szexvágyam.a szadó mazó szex.élvezem a fájdalmat.beteg vagyok ez miatt én is sok ember szemébe.de azért ez a rokonos dolog.én nem tudnám csinálni rokonommal.az valahogy taszit
2023. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 A kérdező kommentje:

76# én inkább aktív szeretek lenni szeretek én irányítani.

De így igazából erőszakos nemtudnek lenni szexben mert akkor már nem működik a szerszám.

ugyhogy nálam ezek a domina játékok nem jatszanak.

Kell a beleegyezés.


Én vegulis nem.is vagyok klasszikus értelemben perverz.

Volt olyan párom aki évekig csak misszionárius pózban engedte mert szerinte a kutya túl kurv.s lovagolni meg fáradt volt

Csak szetrakta a lábát aztán iramosan csináltam még el nem élvezett aztán enis.


Annyi hogy pl szex közben szeretem ha ilyet mondogatnak "dugjál meg apuci " vagy dugj meg keményen diaklany vagyok " stb

Erre keményebben állók de úgy ennyi ami perverz.


Csak ugye mivel a fiatalok tetszenek a társadalom szemében én vagyok az ördög.

Nem lehet még arcal beszélni se ilyesmiről mert jönnek a bigott keresztények.

2023. aug. 17. 00:01
 78/78 anonim ***** válasza:
77%
Az a véleményem róla hogy megengedhetetlen.
aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!