Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az apa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az apa lánya szexrol ?

Figyelt kérdés
Verszerintire gondolok .mert nevelt lánnyal mindenki csinalna szerintem abban nincs semmi extra.

2023. jan. 21. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
78%

Eddig szimpi voltál, de ez az Auschwitz duma...


egyértelműen pszichopata

2023. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:

61# elképzelheto enis sokat kutattam miért vagyok más. vagy assperger vagy szociopatia egykis pedo hajlammal keverve amim van szerintem de miért lenne baj ez?



Maskep látjuk a világot ti érzelmi alapon is tudtok gondolkodni én meg szimplán funkció alapon mint egy gép


Csak ott sertem meg a szabályokat ahol megtehetem.

De alapvetően nem célom hogy másnak rossz legyen .csakhogy nekem legyen jó.

2023. febr. 4. 21:14
 63/78 anonim ***** válasza:
75%
A feleségem legjobb barátnője csinálta az apjával! Ráadásul ott a lány volt a kezdeményező! 3-éves volt amikor az anya otthagyta őket egy másik pasiért,azota nem is kereste nem is hallottak róla. Az apa nem hozott nőt haza, mikor kicsi volt a lányával foglalkozott. Később azért mert félt hogy a lánya nem tudja elfogadni. Mikor elég érett lett a lány megkérdezte tőle hogy miért van egyedül? Azapa ezt elmondta neki,akkor kezdeményezett a lány! Amugy kedves kérdező orvosnál már jártál? Ha nem sürgősen keress fel egyet!
2023. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
88%
63: meddig tartott és hogyan, miért lett vége?
2023. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
93%
Meddig tartot nem tudom. Hogyan? Nem értem a kérdést. Megismerkedett egy fiuval az egyetemről összeházasodtak.
2023. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

64# nyilván vége lesz apakent full értelmetlen teherbe ejteni a saját lányod ha vagy is vele szexuálisan akor is később mástól kell hogy legyen gyereke.


aztán nevelheti az ember együtt. de full értelmetlen teherbe ejteni a saját lányod.

Amúgy meg ha hosszú távon gondolkodik az ember akor erre is gondolni kell mert úgyis gyereket fog akarni egy nő


Amúgy nem jártam orvosnál és nem.is megyek úgy vélem az én dolgaim is egy független szuverén vélemény

Az én véleményemnek es szemelyisegemnek is joga van létezni bármennyire is beteg szerintetek .

( Amúgy nem minden rossz ami más mint a tobbseg )

2023. febr. 4. 23:37
 67/78 anonim ***** válasza:
80%
Persze nem mindenki ugyanúgy látja a világot, de vannak határok, amiket tiszteletben kéne tartani! Pl. ha valaki nem akar valamit a szexben veled, azt el kéne fogadni és nem erőltetni. Ugyanez igaz az élet többi területére is. Van az a másság, amit már kezelni kéne, de tudod.
2023. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
13%
#62-Aki nem érzelmi alapon dönt,és csak neki legyen jó,az mindenhol megsérti a szabályokat,és nem érdekli,hogy másoknak rosszat tesz! ASPERGER,SZOCIOPATA,PEDO,HAJLAM! Sürgősen orvos,nézz utána milyen betegségek ezek! Vagy jön a dutyi dili!!!
2023. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:

68# ezekre úgysincs gyógymód amúgy egyikre se .akor ugy vagyok vele minek.azzal ha diagnosztizalnak akármelyikel csak magamnak csinálnék rosszat mert mások tudnak a dolgaim és ez számomra rossz lenne sebezhetőbb lennék mint amúgy.


A törvényeket úgy ahogy azért betartom jó nem azt mondom hogy nem sertettem meg párszor de sose túlságosan.

Nagyon durva dolgokat azért nem csinálok.

Nem rabolok el és nem erőszakolok meg senkit .amúgy eszméletlen jó lenne főleg az elrabolos resz ez is a titkos szexfantaziam de tudom hogy nem lehet!


Nehéz ám hogy az ember feje tele van jobbnál jobb szexfantaziaval ilyen durva dolgokkal is de a fele törvénytelen. Aztán nem lehet megvalósítani .

2023. febr. 5. 21:28
 70/78 anonim ***** válasza:
68%

#69

Meglehet, csak észel! 😎

2023. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!