Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az apa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az apa lánya szexrol ?

Figyelt kérdés
Verszerintire gondolok .mert nevelt lánnyal mindenki csinalna szerintem abban nincs semmi extra.

2023. jan. 21. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
77%

Ne nagyon reklámozd !


Btk. 199.paragrafus :


“Aki egyenesági rokonával szexuális cselekményt végez bűntett miatt 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő ! “

2023. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

Akor Fogadj örökbe .😃

16 év felett akor is szexelhetsz ha az örökbefogadott lányod a törvény szerint .

Szóval akor ha örökbe fogadsz egy 16 éves lányt nyugodtan lehet minden csinálni vele amit akar persze .


Persze az nem verszerinti de ha nincs akor az is jó 😀

2023. febr. 3. 20:41
 53/78 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés a vérszerinti gyermekre vonatkozott !

Gerjedsz az idősebbekre ?

Azzal semmi gond gerontofíliának hívják, de nem büntetendő, csupán egy érdekes perverzió

2023. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 A kérdező kommentje:

53# igen de a kicsikre is és nemtudom hogy lehet ez a 2 .

Amugy Gyakorlatilag minden nosteny élőlényel tudnám csinálni.

2023. febr. 3. 20:55
 55/78 anonim ***** válasza:
57%
Beteg vagy
2023. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
20%
More. A putriba nidzs lápa. Fene tudja épp kibe tettem bele jáj.
2023. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
66%
Állatokkal is képes lennél?
2023. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
57 igen kamaszkoromban csináltam is ezt azt. Mivel már 20 an évesen hozzafer az ember a nőkhöz mert ha nincs is csaj akor is tud szerezni mert van pénz. így már nem szurulok rá ilyesmire.de ha raszorulnek csinalnam.
2023. febr. 4. 16:39
 59/78 anonim ***** válasza:
67%
"Szerintem az a jó ha bárkivel megtehetsz bármit. 😀" Kérdező ez rohadtul nem így van. Ha a másik fél nincs benne, nem akarja, és te mégis megteszed, akkor ez nemi erőszaknak minősül. Nagyon beteg vagy, kezeltesd magad kérlek.
2023. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 A kérdező kommentje:

Lehet beteg vagyok inkább én úgy vélem szimplán nincs bennem gátlás és undor érzés.


Ha most az a munkám lenne hogy nyúlkaljak emberi urulekben megtennem.

Vagy ha én mukodtettem volna auswich ban a gazkamrat megtettem volna és nem érezném rossznak .


Ugyan így vagyok vele hogy ha rokon akor rokon. könnyebb vele hosszútávon mint egy idegen lánnyal szerintem.


Enis kicsit másnak érzem magam de ez a másság nem feltétlenül rossz. Nem láthatja mindenki ugyan úgy a világot.

2023. febr. 4. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!