Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Botlás vagy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlás vagy egyéjszakás kaland? Öszinte véleményeket szeretnék kérni a nemetek megjelölésével.

Figyelt kérdés

Parommal(lány) meg kapcdolatunk előtt történt egy szexuális esemény, es ennek megítéléséről elméleti síkon vitatkozunk. Megbeszéltük, kiírom ide nektek a vélemenyek esetleges eltérősége miatt. Volt egy alkalom, felment egy ismerős fiuhoz buli utan. Tenyleg csak dumálni. Ezt kezelhetjük tényként. Piásak voltak, ott is ittak. Szokásos sztori, beszélgetés, csók, vetkőzés, petting(kezzel a srác meztelen farkát), majd hálószoba, bugyit hagyta levenni, behatolás. Itt ő meggondolta magát barmi miatt. De ugy, h már benne volt a srác. Mondta h hagyja abba, de az n allt le, tökrédzeg volt. A párom mar könnyekkel kerte de az meg sem hallotta. Vegeredmeny vérző punci, lelki fájdalom. Ugy érzi, erőszak volt. En is így gondolom, h egy ponton tul az volt.

A vitát szülő kérdéseink felétek:

1. Ez egyéjszakás alkalmi szexnek minősül-e, ennek megítélésénél számít-e hogy meddig vett részt önként benne. (Az erőszak sztem megállja a helyét).


2. Alkalmi szex helyett (szerinte) ez botlas volt csak.


3. Korabban volt egy egyejszakás kapcsija, es annak kapcsàn azt mondja, akkor rájött h neki ez nem való, és kijelenti, nem is volt több. Pedig a fent leírt dolog utána volt. Akkor mégis volt még alkalmija vagy sem?


Nem itélkezést, véleményt szeretnék tőletek ezekkel kapcsolatosan.

Mindenkepp irjátok oda a nemeteket. Köszönjük.


2022. dec. 21. 11:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmi szex volt egyértelműen. Utána meg erőszak
2022. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
65%
te vagy a nő?
2022. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
En a fiu vagyok. De a kerdés közös mert vitázunk.
2022. dec. 21. 12:00
 4/44 A kérdező kommentje:
1es, nemed?
2022. dec. 21. 12:00
 5/44 anonim ***** válasza:
27%
Ő is ivott. Valamennyire akarta is. Szóval, ez nem erőszak, még ha rosszul sült is el.
2022. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az egyessel. Alkalmi szexnek indult, ami átment erőszakba és az alkohol nem befolyásoló tényező.


Sajnálom, ami a pároddal történt (sajnos én is tudom milyen...) és legyen erős, te meg maradj mellette, ha szereted, mert most nagy szüksége lesz rád. Nem: nő.

2022. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
#5: bárkinek, bármikor, bármilyen helyzetben joga van meggondolni magát és nemet mondani. Onnantól ez erőszak.
2022. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha bíróság a cél, valószínűleg bíró válogatja. Mind a ketten alkohol befolyása alatt álltak, a sztoriba mind a ketten önként mentek bele, az esetleges következményekre pedig előbb kellett volna gondolni.

Józan emberként erőszaknak mondható/tűnik, de semmiképpen nem csinálnék belőle hivatalos ügyet, mert felesleges herce-hurca lenne, újabb lelki sérelmekkel.


2. A kettő szerintem nem zárja ki egymást.. tekinthető egy alkalmi botlásnak is.


3. Gyakorlatban volt, nem is értem a vita tárgyát. Bárminek nevezitek 1 éjszakás volt.

2022. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok #8
2022. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
7es es mindenki. Nem az erószak tenye a kerdés. Ez regen volt. A feltett kérdésekre válaszoljatok szimplan.
2022. dec. 21. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!