Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Botlás vagy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlás vagy egyéjszakás kaland? Öszinte véleményeket szeretnék kérni a nemetek megjelölésével.

Figyelt kérdés

Parommal(lány) meg kapcdolatunk előtt történt egy szexuális esemény, es ennek megítéléséről elméleti síkon vitatkozunk. Megbeszéltük, kiírom ide nektek a vélemenyek esetleges eltérősége miatt. Volt egy alkalom, felment egy ismerős fiuhoz buli utan. Tenyleg csak dumálni. Ezt kezelhetjük tényként. Piásak voltak, ott is ittak. Szokásos sztori, beszélgetés, csók, vetkőzés, petting(kezzel a srác meztelen farkát), majd hálószoba, bugyit hagyta levenni, behatolás. Itt ő meggondolta magát barmi miatt. De ugy, h már benne volt a srác. Mondta h hagyja abba, de az n allt le, tökrédzeg volt. A párom mar könnyekkel kerte de az meg sem hallotta. Vegeredmeny vérző punci, lelki fájdalom. Ugy érzi, erőszak volt. En is így gondolom, h egy ponton tul az volt.

A vitát szülő kérdéseink felétek:

1. Ez egyéjszakás alkalmi szexnek minősül-e, ennek megítélésénél számít-e hogy meddig vett részt önként benne. (Az erőszak sztem megállja a helyét).


2. Alkalmi szex helyett (szerinte) ez botlas volt csak.


3. Korabban volt egy egyejszakás kapcsija, es annak kapcsàn azt mondja, akkor rájött h neki ez nem való, és kijelenti, nem is volt több. Pedig a fent leírt dolog utána volt. Akkor mégis volt még alkalmija vagy sem?


Nem itélkezést, véleményt szeretnék tőletek ezekkel kapcsolatosan.

Mindenkepp irjátok oda a nemeteket. Köszönjük.


2022. dec. 21. 11:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
30-as lehet használni, ahogy tévedni is lehet. A kérdés viszont az volt, hogy egy éjszakás volt vagy botlás. Ez egyértelműen egy éjszakás volt. Használhatod a botlást is, csak az helytelen, én is hívhatnálak téged értelmes kommentelőnek, de ugyanúgy, mint a botlással, túloznék.
2022. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
En csak azt nem ertem, miert mondja h ez nem egyejszakás szex volt hanem "csak" egy botlás. Attol nem egyejszakás szex volt? Nem is az első. Meddig 'csak botlas" az ilyen? Vagy hány alkalomtól nem az?
2022. dec. 21. 21:23
 33/44 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 31-es.

A legelső hozzászólásomban kifejtettem, hogy az én nézőpontom szerint, a két dolog nem zárja ki egymást. Egyéjszakás volt, de mivel mi sosem tudjuk meg, hogy milyen mértékben volt tudatos a cselekedete, nem zárhatjuk ki azt a lehetőséget, hogy csupán az alkohol okozta “gátlástalanság” eredményezte a dolgokat.

Korábban nem én állítottam azt, hogy a botlás szó használta nem több, csupán utólagos mentegetőzés. Tulajdonképpen egy véleményen vagyunk a kérdés szemponjából, egyéjszakás volt, ez tény.



Kedves kérdező!

Addig és az tekinthető botlásnak (szvsz), amit az adott ember nem teljes tudatában cselekszik meg, illetve az, ami számodra, hiszen a te párod.. ebbe a kategóriába sorolható. Te csak abból tudsz táplálkozni, amit ő elmesél, függetlenül attól, hogy mennyi belőle ferdítés. De én a helyedben lehet megkérdezném magamtól, hogy egyáltalán bízom e a páromba, mert az után, hogy tudtodra adta, hogy erőszak áldozata lett, még mindig egy ilyen jelentéktelen dolog áll a vita középpontjában, ahelyett, hogy segítenél neki feldolgozni a traumáit.

2022. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a nem bántó, korrekt és objektív véleményeket.

Örülök, h kiírtam ezt a kérdést.

2022. dec. 22. 07:11
 35/44 anonim ***** válasza:
71%

Bírom azokat a lányokat, akik részegen megdugatják magukat, majd józanul azt mondják, uppsz én nem vagyok olyan csak megbozlottam. Pláne, ha nem az első alkalom. Mezei egyéjszakás volt ez, szar végkimenetellel.

Es most lehet lepontozni.

2022. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni. Ez egyéjszakás alkalmi szex volt. Aktívan részt vett benne, sőt benne volt a behatolásban is. Ezt nem is tudom, miért nem tanítják meg az anyukák a kislányaiknak: ha egyszer meglökik a vonatot a lejtőn, azt marha nehéz megállítani. Ha magára húz egy pasit, majd engedi, hogy megdugja, akkor nehéz lesz visszatáncolni menet közben.Ha be vannak rúgva, akkor hatványozottan nehéz.

Megerőszakolták, ez tény és nagyon sajnálom.

Viszont ez pont az a helyzet, ahol megállja a helyét az áldozat hibáztatás. Nagyon hülye volt a barátnőd, de szerintem ezt ő is tudja.

2022. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
39 éves nő vagyok. Hazassagom előtt volt egy pár "botlásom", de én ezt nem így nevezem. Egyéjszakás kalandok voltak, és kivetel nélkül mind ittas állapotban. Az ital es egy nekem tetsző férfi kombója ezt hozta ki belőlem. De ez is en vagyok, az énemnek és jellememnek egy része. Éppen ezért nincs mit megbánni, mert én akartam ezeket, ott voltam es benne voltam. Persze keltem ugy ffi mellett, hogy reggel azt mondtam magamnak, ezt azért nem kellett vna, egy darab húsnak éreztem magam. Felöltöztem és elhúztam. De azt ne feledjük, amikor minket így használnak, mi is viszonthasználjuk az illetőt. Tehát 1:1. Es ilyenkor a nevünket adjuk az esemenyekhez. Ha nem több ilyen lett volna, az elsőre talán mondhatnám hogy botlás. Ha többet nincs ilyen. De a másodiktól kétlem, hogy annak nevezhetném. Én akartam, benne voltam a többiben is. Akkor botlás, ha a másodiknál a csóknal észbe kapok. És nem folytatom. De ha tevékenyen részt veszek benne addig, hogy belem rakja az okosságát, az már kimeríti ezt a meghatározást. A párod valószínűleg ittasan ilyen egy jó pali közelében, még ha ezt nem ismeri be talán magának sem. Ferfiakra mondják, ha a f.... feláll, az ész megáll. Lanyokra is igaz. Kifogott egy önző seggfejt, aki ráadásul részeg is volt. Mellényúlt. Erőszak az lehetett, de nem a szó klasszikus értelmében. Mit várunk egy önző( miért is ne lenne az, csak egy alkalmi dugás) részeg férfitől, ha vetkőzünk és verjük neki, majd hagyjuk hogy betegye? Papíron meg kell állnia barmikor, ha mondod. De a valóság más. Amióta férjnél vagyok, nem kerültem hasonló helyzetbe, kerülöm is. Lehet, ittasan belecsúsznék. Ez vagyok. Férjemmel annak idején ezeket tisztáztam, így is komoly lett a kapcsolat. Nem jó dolog, ha egy-egy ilyen csontváz evek múlva esik ki a szekrényből. Hiszem, hogy minden valamirevaló kapcsolat alapja az őszinteség.
2022. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
19%

én kibasznám mint macskát szarni kérdező, nem több egy fizetősnél, úgy ahogy az utolsó válaszoló sem

olyan nő kell aki nem iszik és van benne tartás

2022. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
38as. Köszi a reakciodat, de nem gondolom h egy fizetós lannyal a parhuzam megalapozott.
2022. dec. 22. 11:18
 40/44 anonim ***** válasza:
37-es, sosem 1:1 és ezt te is tudod :D Zsákürítés neki meg volt, neked volt orgazmusod?
2022. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!