Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Botlás vagy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlás vagy egyéjszakás kaland? Öszinte véleményeket szeretnék kérni a nemetek megjelölésével.

Figyelt kérdés

Parommal(lány) meg kapcdolatunk előtt történt egy szexuális esemény, es ennek megítéléséről elméleti síkon vitatkozunk. Megbeszéltük, kiírom ide nektek a vélemenyek esetleges eltérősége miatt. Volt egy alkalom, felment egy ismerős fiuhoz buli utan. Tenyleg csak dumálni. Ezt kezelhetjük tényként. Piásak voltak, ott is ittak. Szokásos sztori, beszélgetés, csók, vetkőzés, petting(kezzel a srác meztelen farkát), majd hálószoba, bugyit hagyta levenni, behatolás. Itt ő meggondolta magát barmi miatt. De ugy, h már benne volt a srác. Mondta h hagyja abba, de az n allt le, tökrédzeg volt. A párom mar könnyekkel kerte de az meg sem hallotta. Vegeredmeny vérző punci, lelki fájdalom. Ugy érzi, erőszak volt. En is így gondolom, h egy ponton tul az volt.

A vitát szülő kérdéseink felétek:

1. Ez egyéjszakás alkalmi szexnek minősül-e, ennek megítélésénél számít-e hogy meddig vett részt önként benne. (Az erőszak sztem megállja a helyét).


2. Alkalmi szex helyett (szerinte) ez botlas volt csak.


3. Korabban volt egy egyejszakás kapcsija, es annak kapcsàn azt mondja, akkor rájött h neki ez nem való, és kijelenti, nem is volt több. Pedig a fent leírt dolog utána volt. Akkor mégis volt még alkalmija vagy sem?


Nem itélkezést, véleményt szeretnék tőletek ezekkel kapcsolatosan.

Mindenkepp irjátok oda a nemeteket. Köszönjük.


2022. dec. 21. 11:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
52%

Egyéjszakás volt ez több, mint biztos. Botlásnak is nevezhető, amire a csodálatos alkoholnak nevezett ital rásegített, DE a NEM az alkohol hatása alatt is NEM. A harmadik kérdésedre a válasz pedig ezek szerint volt.

Saját történetet illetve további fejtegetést értelmetlennek látod. Majd te eldöntöd, hogy mi lesz a jövőben. 25/L

2022. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne vitázz vele erről, mert ha akarta, ha nem, a vége egy számára kellemetlen és erőszakos tett megélése lett. A kapcsolatotok előtt volt. Örülj neki, hogy a bizalmát élvezed annyira, hogy ezt megosztotta veled. Ezzel ne élj vissza és ne vitázz vele, mert csak forgatod benne a tőrt. Megtörtént, nem voltatok együtt, pont. Segíts neki, ha mást nem azzal, hogy nem emlegeted neki fel...


Amúgy vélhetően nem szexre ment fel, de úgy jött össze, hogy elindult köztük a folyamat...e tekintetben botlás. Viszont ettől a szex ténye, azaz az alkalmi tett megtörtént. Az más kérdés, hogy mi lett a vége, ami szomorú dolog...


Én is szexeltem már piásan, de akkor is azt néztem, hogy a nőnek mi a jó...ha meg azt kérné, hogy hagyjuk abba, akkor evidens, hogy abbahagyom. Tisztelet és figyelem! Akkor is ha egyszeri a dolog. A pia ez alól egy pasit sem mentesít.


37/F

2022. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
65%

Egyéjszakás kaland!


Az eröszak nem kérdés, de addig a pontig spontán alakult egy éjszakás.


Botlás nincs, ne nevezzük a szexet botlásnak, és az alkoholos befolyásoltság alatt létesített szex sem mentesít semmi alól.


34/F

2022. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi korrekt válaszokat.
2022. dec. 21. 14:10
 25/44 anonim ***** válasza:
86%

Egyéjszakás alkalmi szex egyértelműen.

Az önkéntes részvétel benne van a párod reszéről is, de miután meggondolta magát, onnan nemi erőszak. Ám jelzem, hogy az "áldozati" magatartást is értékelni kell, nem egy ismételten rángatta be a bozótba, a férfi tulajdonképpen már" engedélyt" kapott a szexre...

Bizonyítani szinte lehetetlenség.

2022. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
80%

Alkalmi.

L

2022. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Botlás XD micsoda kifogás, hogy ne nevezzük rendjén a dolgokat, azért amíg a verte és felszopta a csávót volt ideje gondolkodni, botlás lett volna max egy csók, aztán ráeszmél, hogy hülyeséget csinál. Ez egy betyáros egy éjszakás kúrás volt, nincs mit szépíteni rajta.
2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
31%

Mind a ketten alkohol befolyása alatt álltak. Az vesse rá az első követ, akinek még sosem inogtak meg az elvei ittas állapotban.

Miért nem megfelelő szó a botlás? Feloldódtak a gátlásai, olyat tett, ami józanul nem fért volna bele.

Nem csalt meg senkit, nem ártott senkinek, hibázott és pont.

Szerintem gond nélkül lehet használni ezt a szót, ebben az adott esetben.

2022. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
28as. A kerdes h egyejszakás kaland volt-e. A botlás az nem az, ha dugott? Nem az első "botlas" volt. Nem az itelkezes a lenyeg, hanem h egyéjszakás kaland volt-e.
2022. dec. 21. 19:41
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
#8 voltam, csupán a 27-es kommentjére reagáltam. Csak ez az infó lemaradt.
2022. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!