Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Társkereső oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Társkereső oldalról összejött már nektek egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hány csajjal? Mennyire volt nehéz összehozni?

2022. okt. 29. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Pénz kérdése csak
2022. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Volt nem egy.

Nem, nem pénz kérdése. Meggyőző modor elegendő!!!

2022. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, előfordult már ilyen a történelemben. Stílus, kisugárzás, személyiség jóóóóóóóóóóó kommunikáció (persze az sem árt ha nézel ki valahogy). Pont az kell hozzá mintha szimpla szórakozóhelyen vagy akárhol ismerkednél. Azzal a különbséggel, hogy a netről sokkal nehezebb. Élőben könnyebb ismerkedni mert ott azonnal face to face látod a másikat, ott tartasz az első pillanatban mint a neten x kommunikáció után.
2022. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy másik pasi szopott le. Nővel még nem volt semmi siker ilyen oldalakon, feltéve hogy a rosszlányokat nem számítjuk ide.
2022. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én alapvetően hülyeségnek tartom magát az egyéjszakást, mivel ha jól érzitek magatokat együtt, akkor miért ne találkoznátok többször? Meg nem is tudok csak így találkozni, hogy átjön a csaj, megdugom aztán helló. Szeretek utána összebújni, beszélgetni (meg persze még többet szexelni, mivel 1 szex nem szex ugyebár).

Na de ennek ellenére mégis volt hogy úgy alakult hogy egyéjszakás lett.

Volt egy olyan hogy tinderen már matchelés utáni este felmentem hozzá, beszélgettünk, borozgattunk, aztán lefeküdtünk. Rohadt jó volt de sajnos később azt mondta hogy nincs túl az exén és inkább hagyjuk, így nem találkoztunk többet.

Egyszer smpixieről megdugtam egy szubmisszív lányt mert meg akartam élni a vágyaimat, de végül az is csak egyszeri alkalom lett mivel nem igazán jött be a csaj.

Meg volt régebben egy "kétéjszakás", ahol közben összejöttem egy másik lánnyal, úgyhogy ezt a lányt dobtam.

Jelenleg is társkeresőről van kapcsolatom.

22F

2022. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően 5-össel értek egyet, maga az egyéjszakás már feltételezi, hogy nem volt annyira jó, hogy legalább egy tartósabb szexkapcsolat legyen belőle:)


De nekem is volt már ilyen, ami megállt egynél. Este 10kor találkoztunk, hajnali 1-kor már az ágyamban volt. Soha többé nem beszéltünk. Volt olyan egyetemista lány, aki egyenesen fél óra után leírta, hogy ő kicsit már kivan a vizsgáktól és eléggé kaparja a falat...Nem volt egy túl jó csaj, de arra simán jó volt, másnap megdugtam. De azért nem ez a jellemző és azért jobb ennél kicsit alaposabban körbejárni egy delikvenst mielőtt hazaviszed és belédugod, ugyanis ilyenkor feltételezned kell, hogy mással is ilyen hamar hazament.


Ha nyíltan szexre hajtasz appokon - tehát konkrétan kultúráltan közlöd is velük a szándékodat - akkor nagyon jól kell kinézed, különben nem fogsz kitűnni. Egy csajnak is nagyobb lesz a hajlandósága egy sima szexbe belemenni akkor, ha "helyes vagy", magas vagy, sportos a tested és nem mellesleg jó nagy farkad van. És igen, nem árt ha te fizetsz mindent egy ilyen randin - bár nem kell lenyűgözni, de elviszed kajálni-piálni, táncolni és ő nem fog akarni ebbe beleadni semmit értelemszerűen. Ezek eddig csak a külsőségek, de ezek önmagukban nem fognak működni, mert kell hozzá sokat dumálni, kommunikálni, megszervezni a randikat, ujjad köré csavarni őket. És ez egy nagy számjáték, szóval úgy tudod maximalizálni ha mindenkinél bepróbálkozol.


Választhatod azt a stratégiát is, amihez egy kicsit vastag bőr kell: eljátszod, hogy kapcsolatra hajtasz. Ezzel nagyobb lesz a merítés, mert ha rögtön az elején közlöd, hogy szexet keresel, sokan még akkor is otthagynak, hogy ha egyébként el tudnák képzelni, hogy lefeküdjenek veled hamar. Nekem volt ilyenem, 19 éves csajszi váltig állította, hogy ő komoly kapcsolatot keres, fuckboyok kizárva nála, és már a második randi végén simán megdugtam, majd amikor nem akartam folytatni vele, ő maga ajánlotta fel, hogy heti egyszer átjárna szexelni. És így is lett, fél évig jött minden héten, mosogatott, főzött, leszopott és meglovagolt. Egy idő után megelégelte és lelépett. Volt olyan akit nagyon nehéz volt szóra bírni, aztán valahogy szóba került a méret téma, és amint megtudta, hogy nagy farkam van rögtön be lehetett fűzni. Na ennyit erről...


Az előbbi két stratégián kívül van még az, hogy kiéhezett harmincasokra hajtasz vagy külföldiekre. Mindkettő kiváló. A harmincasok nem tőled várják, hogy elvedd őket feleségül, szóval ha matcheltek akkor biztosra veheted, hogy könnyű szex lesz. A külföldiek pedig előbb-utóbb hazamennek. Turistákat picit nehezebb ágyba vinni, a legjobbak az Erasmus hallgatók (fél-egy évre vannak itt), meg az itt dolgozó külföldiek (pár évre vannak itt). Ezek közül általában tartósabb szexkapcsolat, barátság extrákkal a leggyakoribb, de sokukat már az első vagy második randin meg lehet dugni.


Eközben pedig nyíltan keresgélj a nagyon jó csajok között. Kalandozz, tapasztalódj a partnereiddel akik valószínűleg nem a legcsinosabb csajaid lesznek, de bőven bele fognak férni a mércébe és közben várhatsz egy igazán csinos, barátnő típusra akivel jól kijöttök más tekintetben is. Én ezt csináltam aztán jött egy komoly kapcsolat így, szintén appról lehet szerezni azt is. Majd most, hogy vége lett, így újra kalandozok. :)


29/F

2022. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Persze ha epp egyik ismeros se er ra akkor erre van a tarskereso altalaban par ora es mar le is van beszelve a dolog 27f
2022. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jött már össze többször. Alkalmanként kb 15-20 nőnek írtam, ebből kb 5-6 visszaírt és 1-2-ből lett kapcsolat. Levelezgetésbe nem fektetek sok energiát, 2-3 után személyes találkozás dönt a továbbiakról.
2022. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem társkeresőn nem, érdekes módon innen igen. Kocsival mentem érte, eldumálgattunk, leszopott a kocsiban, de aztán végül nem találkoztunk többet.
2022. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Nem, sosem.
2022. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!