Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi korai magömlésben szenved?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 02:08
 81/97 anonim ***** válasza:
100%

"folyamatosan alaptalanul sértegetsz másokat, vedd már észre magad!"


Na tessék, megszólalt a gödörből a lyuk. Avagy bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.


" Te miért nem mész és b.szol inkább a többi hímsoviniszta incellel?"


Azért, mert hetero vagyok, és jó az ágyban (legtöbb eddigi nő verbális és non-verbális visszajelzése alapján). További lényeges különbség köztünk, hogy nekem jó az ellentétes nemmel. Neked nem, hiszen azt mondtad (idézem!)


"a hímnemű emberek nem tudnak rendesen és kielégítően dugni"


Szóval nem én vagyok himsoviniszta, hanem te vagy femináci.


A Karma mindenkinek azt adja, amit érdemel. Talán nem vagy érzelmileg/értelmileg elég érett hogy komolyan vegyenek.


Valami hibád biztosan van, értsd már meg hogy nem a "mindenki más" hibás, hanem te is, vagy talán legfőképp te! Olyan nincs hogy valaki mindig a hányásízű cukorkát vegye ki a Harry Potter drazséból.

2022. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 A kérdező kommentje:
Bár már írtam, de látom, nem ment át: a gyorstüzelő exeimnek a korábbi kapcsolatai, házassága is a pocsék szex miatt ment tönkre, ergo nem csak velem voltak bénák. Szóval áruld már el, hogy erről miért én tehetek?
2022. nov. 13. 10:57
 83/97 anonim ***** válasza:
71%

Talán az volt a hibád (néhány esetben), mint az exek exeinek.


Szóval valahogy nem voltak motiválva a fijúkák, hogy értékelhető teljesítményt nyújtsanak, vagy legalább mindent megtegyenek érte(d )


Másik lehetséges tényező, ami ennyire rossz tapasztalatokhoz vezetHETett, hogy mindig rosszul választottál. Mondtam már; olyan nincs, hogy valaki mindig a hányás ízű cukorkát kapja ki! Ha mégis, akkor talán rossz dobozban túrkál.


Mint már elhangzott kérdésed alatt,

A) vagy rosszat választasz, ami a Te hibád, vagy

B) jót választasz, de elrontod, nem motiválod. Nem vagy következetes.

2022. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 A kérdező kommentje:
Voltak normális kapcsolataim is (úgy értem, hogy működött a szex), csak elkeserítő ez a nagyjából 50-60%-os arány. Na mindegy, a lényeg, hogy ha a faszi sz.r az ágyban, az mindenképpen az én hibám. :) Szuper. Remélem, ez fordítva is igaz, mert akkor mostantól csak feküdni fogok a hátamon és majd rákenem a csávóra, hogy nem motivál eléggé. :) (Csak viccelek, nem bírnám ki mozdulatlanul.)
2022. nov. 13. 11:18
 85/97 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ~50% az aránya azoknak a pasiknak akikkel jó volt az ágyban, vagy a párkapcsolataid 50%-ában működött a szex?


(Elsőre úgy tűnhet, de a két opció egészen mást jelent. Ezt inkább a többi olvasónak írom)

2022. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
9%
A kérdező végtelenül ostoba, egyszerű barma istennek, ez jött le az érvelés technikájából az utolsó 10 kommentből ítélve. 85-ös válaszoló felmosta vele a padlót. A "legtöbb férfi"-től eljutottak odaáig, hogy a csaj kapcsolatai 50%-ban van korai magömlésük a férfiaknak. xD
2022. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:
#86 Ha félreteszed a sértett önérzeted és belegondolsz, akkor az az 50-60% rohadt sok. A férfiak több, mint fele képtelen élvezhető szexet nyújtani a nőknek. Ez rohadt siralmas.
2022. nov. 13. 13:03
 88/97 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a kérdés hozzád szólt, amit 85-ösben írtam. Amit másoknak szántam, az a zárojeles magyarazat volt.


Egyébként ha félreteszed a büszkeséged/hiúságod, továbbá a polgárpukkasztó provokatív puffogás, és bosszúállási fantáziálás (#84) helyett a megoldáson kezdesz gondolkodni, akkor mindenki jobban jár.


Persze ennek szükséges feltétele, hogy belásd nem vagy tökéletes.


Örülök, hogy lealkudtuk a többséget kb 50% -ra, ez már haladás! Apró lépés, de az első lépés mindig ilyen.


Továbbra is kételkedem abban, hogy


"A férfiak több, mint fele képtelen élvezhető szexet nyújtani a nőknek."


Szerintem ha valóban akarnák és hajlandóak lennének, nagyon sok elérni a "megfelelő" szintet az ágyban, és nem csak az aktus hosszát illetően.


Szívesen segítek akinek kell/lehet. Ezt írtam már korábban is 😉

2022. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
91%

Én egyetértek a kérdezővel. Már egy hosszú házasságban élek, de a férjem is így kezdte, iszonyú hamar elélvezett, pár lökéstől. Itt jön a de... De együtt szépen hosszú tanulási folyamattal, már addig bírja minimum mint én, de van hogy ra is kontráz még bőven.

Én meg tudom érteni hogy ehhez nincs már x-edik partnernél is türelem, mindig újból elkezdeni ezt a folyamatot. Az biztos ha a férjem soha semmit nem fejlődött volna idővel sem, akkor már rég nem lennénk együtt. A folyamatosan kielégületlenség, gyakorlatilag szexmentesség (2lökés nem szex), hosszútávoj tarthatatlan.


Lehet mentegetni hogy a 2 lökés is tök oké. Rendben, de én meg nem fogom szétteni a lábam a 2 lökésért. Konkrétan mire az agyamhoz eljut a receptor ingere, mire felcsillan a "lámpa" jéé szexelünk, már vége is. Na ezt nem, hosszútávon ennyivel 1000 hogy nem fogja egy nő beérni. Legalábbis egy olyan nő aki imádja a szexet, ami ugye sokszor kritérium a férfiaknál. Hogy a nő legyen vadmacska, tüzes, kívánjon, tépjen szét stb. Na igen, de ehhez időt is kell adni a nőnek, 2 lökés nem lesz elég.

2022. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
100%

Na látjátok! Ezt mondtam az elejétöl fogva, hogy a LEGTÖBB korai magömlős képes lenne fejlődni. Csakhogy szarnak bele, nekik jó az úgy. Igénytelen lusta looser-ek.


Sajnos azokról sem tudok sokkal jobbat mondani, akik ezeket a nyomikat (hosszú távon) "kiszolgálják", mert ott valami baj van a fejekben. (Madarat tolláról~, tartja a mondás )


Segíteni meg csak azon lehet aki hagyja. Én szívesen és kedvező áron segítek... 😎

2022. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!