Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Tényleg igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg igaz, hogy minden férfi élete során, legalább egyszer komolyan beüti a golyóit?

Figyelt kérdés
Aki, szereti ha ott ütik neki azt ne most ne vegyük ide. 20L.

2022. nov. 3. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megesett már velem is.
2022. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
☹️
2022. nov. 3. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog, gyerekként szerintem mindenki megüti, mikor leesik vagy elesik bicajjal esetleg motorral vagy bármi ilyesmi. Labdával rúgnak meg ott, akármi megtörténhet. Szóval nem olyan tragikus ez szerintem mindenki átéli.
2022. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem egyszer egy erobol megkuldott kosarlabda talalta telibe.
2022. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TR75 ***** válasza:
100%

Tragikusnak tragikus, mert tényleg szörnyen fáj, ha valami betalál. Az összerogyás és hempergés nem csak a műsor kedvéért zajlik :-D

De általában elmúlik következmények nélkül. Bár a durvább eseteknek lehet szövődménye, akár évekkel később is.

2022. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer nekimentem biciklivel egy falnak, és a kormánynak az emelő része visszapattant rá. Meg olyan is volt hogy beütöttem az osztályteremben az asztal sarkába. Eléggé fájt mindkettő.
2022. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak egyszer találnák el, de amikor bringa, motor, focilabda, bunyó közben egy térdkalács stb. úgy emberesen betalál hát az bizony elég fájdalmas emlékei az embernek.
2022. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Bár én 31 vagyok, és nem emlékszem olyan durván komoly sérülésre ott, de amondó vagyok, hogy gyerekkorban, egészen pici korban, valószínűleg megtörténik párszor az összes sráccal, mert ez kell ahhoz, hogy megtanuljuk, hogy van egy érzékeny szerv a testünkön, amit különös tekintettel óvni kell magunktól és másoktól is. Hát de nem? Elsőre úgy tűnhet, hogy mi csak úgy a semmiből tudjuk, hogy az egy érzékeny dolog, pedig nem, valamikor megtanultuk. Szóval igen, mindenki megütheti magát ott komolyabban, max túl fiatal, hogy emlékezzen rá, tehát így az első kb. 3 év alatt valószínű ez.

Nekem konkrétan csak az a legdurvább, amikor középsuliban az egyik osztálytársam eljátszotta velem az "üstöki csatát". Valamiért az utolsó pillanatban mintha észbe kaptam volna, és reflexből odatettem a kezeimet, szóval még elég jól kivédtem, de az valamiért megmaradt erősen, hogy ilyen erős alhasi fájdalmam lett, meg mintha ezer pici tűvel szúrkáltak volna. Meg mivel kint voltunk az udvarban, szégyelltem is magam mások előtt, szóval nem nagyon mertem összerogyni sem, bár bevallom, kicsit jól esett volna. :D Szóval igen, a srácnak elég csontos ökle volt amúgy is, nem is merek belegondolni, hogy mi történik, ha nem sikerül kicsit sem tompítani az ütést.

Amiket meg fentebb írnak, hogy telibe találja labda erőből, ráesnek, és hasonlók, ami egyesek szerint nem nagy dolog...Nos, én azt gondolom, hogy csak a jószerencsén múlik, ha nem okoz komolyabb szövetkárosodást, neaggyisten rákot. Elég szerintem egy rosszul sikeredett, akár gyengébb ütés, és ha a herének egy olyan kritikusabb pontját találja el, vagy nekinyomódik a csonthoz, akkor sajnos könnyen meg is repedhet. Különben annyit tudni kell, hogy nem mindegy a herék milyen állagban vannak éppen ott. Ha valaki laza boxer alsót hord, és ráadásul meleg is van, akkor a herék nagyon lazán lógnak, védtelenül, ha viszont úgy össze van gömbölyödve, vastagabban és keményebben védi a herezacskó is, úgy kisebb az esélye, hogy egy esetleges sérülés nagyon rossz kimenetelű lesz. Én mindig is az a fajta voltam, aki szűkebb kisgatyát hordott (tudom nem a legegészségesebb), 1x próbáltam boxert, és többet soha, szószerint majdnem ráültem telibe mindkettőre, szerencsére itt is gyorsan reagáltam és jó nagyot ugrottam.

Nem tudom mennyire igaz, de olyat is hallottam, hogy extrém esetekben egy férfi bele is halhat az ott ért fájdalomba. Szóval azzal nem értek éppen egyet, hogy nem nagy dolog, még ha a többségnek el is múlik következmények nélkül.

2022. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Gyerekként fordult elő velem is, mostanában nem nagyon. Maradjon is így. :)
2022. nov. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Többször is előfordult sajnos:(
2022. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!