Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi korai magömlésben szenved?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 02:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
83%

Végigolvasva ezt a rengeteg hozzászólást, nekem egy dolog még eszembe jutott a saját példám okán: az egyik kapcsolatomban nagyon sokszor hamar elsültem, a másikban pedig nem. Mégis hogy lehetséges ez? Pedig olvastam utána a témának, nincs önkontroll stb. A válasz igen egyszerű: a nő maga. Az egyik egy átlagos mérettel volt ott lent megáldva, a másik pedig ingencsak szűk volt, és ezt csak tetézte, hogy nagyon csinos is. Ember legyen a talpán, aki tudja magát tartani ilyen helyzetben, akkor van esetleg több esély, hogyha kisebb a szerszám, mert akkor kevésbé érzi szűknek.

Tehát kedves kérdező, lehet hogy pont benned van a hiba csak nem fejben, hanem anatómia szempontból. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy csinos, nőies is vagy, akkor lehetséges, hogy ezért nem bírják túl sokáig. Ebben az esetben is van persze lehetőség fejlődni, de ott sokat kell szexelni, hogy ne legyen az ember soha annyira ki éhezve, hogy egy nő látványától eldurranjon. És ez csak egy lehetséges megoldás.

2022. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
100%

91 értem amit mondasz, de saját tapasztalataim alapján nincs ilyen összefüggés.


A lényeg továbbra is, hogy a korai magömlés ellen lehet lépéseket tenni, és akinek fontos hogy jó legyen az ágyban az meg is teszi. Félreértés ne essék, én nem azt mondom hogy aki x percig tudja tolni az attól már biztos jó az ágyban. Kell oda más is, de az önuralom IS szükséges. Az önkontrollon alapuló gyakorlás csak az egyik lehetséges módszer. Persze valódi elszántság nélkül nem működik. Mint ahogy pl a fogyás sem


Most lehet visszavágni hogy nekem könnyű, mert eleve nem voltak ilyen problémáim, de ha lettek volna én mindent megtettem volna a gond (fogyatékosság -mert ez lényegében az-) megoldásáért.


Lehet menni pszichológushoz, pszichiáterhez, fel lehet íratni több féle gyógyszert, pénisz gyűrű, elszorítós technika stb-miegymás.

2022. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
96%

92


Hasonlóan gondolom mint amit írtál. Hatalmas önuralom szükséges hozzá, és persze rendszeres nemi élet. Nekem is egyszer sikerül tartanom magamat, egyszer pedig nem. Viszont 1 percig sem gondolkodtam azon, hogy elmenjek egy pszichológust felkeresni, vagy pedig gyógyszert irassak fel magamnak. Mert álltalába az volt a problémám, hogy túl régóta nem voltunk együtt - persze ez mindenkinél más időtartamot jelent, nálam pár napot - viszont amikor rendszeres nemi életet éltünk, akkor bizonyos fokú önuralommal tudtam magamat tartani egészen addig, amíg a barátnőm kétszer háromszor négyszer el nem élvezett.

2022. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
82%

" 1 percig sem gondolkodtam azon, hogy elmenjek egy pszichológust felkeresni, vagy pedig gyógyszert irassak fel magamnak"


Oké, elmondásod szerint te megoldottad gyakorlással. De azok az egyének, akik notórius gyorstüzelők, miért nem tesznek semmit? Miért nem fordulnak szakemberhez? Mondjuk ennek legfőképp 2 oka lehet, és mindannyian sejtjük is ezeket.


Egyik ok sem magasztos emberi vonáson alapszik.



Eltűntek innen a nők. Mostmár beszélhetünk a prosztata megnagyobbodásról is 😅

2022. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
100%

“Eltűntek innen a nők. Mostmár beszélhetünk a prosztata megnagyobbodásról is 😅”


Ez jó 😂 viszont tényleg nincs itt senki rajtunk kívül :)

2022. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%
Én még itt vagyok. 33/F
2022. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
0%
93: Inkább azért kellett volna pszichologushoz menned, amiért ilyen nevetséges okból mentél pszichologushoz, meg gyogyszerezted magad a sulyos megfelelési kényszered miatt.
2022. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!