Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a férfiak intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiak intim mérete merül fel ha van valami probléma, illetve ha az nem, akkor miért a férfi irányába elvárás hogy tudja használni?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom pl. hogy “mindegy, hogy mekkora a pénisze, csak tudja használni”.


Azt viszont még soha nem hallottam, hogy “mindegy hogy milyen tág a hüvelye, csak tudja használni”.


Miért? A nőknek nem kell tudni használni?

Pedig konkrétan több módon tudják befolyásolni a szexet, mint a pasi.

Egy nő valóban tudhatja jól használni konkrétan a vagináját, mint egy pasi a péniszét nem igazán… Náluk ezt nem szószerint kell érteni, hanem inkább a csípő mozgásra és a ritmusérzékre vonatkozik.



2022. nov. 3. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

1. A legtöbb pózt a férfiaknak kellene váltani, hisz ők dominálnak,.ők az erősebbik nem


2. Mi az hogy a férfinak nem kell tudnia használni? A legtöbb mozgást a férfi végzi és nem azért mert a nők lusták, csupán nem minden pózban tudnak ők is érvényesülni. (Misszi, kutya, stb.)


3. A nők azt sem tudják megválasztani, mennyire legyenek szűkek vagy sem. Ez is genetika, mint a farokméret. Nem mindenki passzol mindenkivel.



Eleve a kérdést sem értem, miért kellett kiírni? Vagy csak maszatolni tudsz? 😅😅

2022. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nagyátlagban a férfi diktálja a tempót. Nyílvàn ha a nő van felül akkor ő. De mivel a nőkbe megy bele a férfi farka, ezért neki kell tudni bánni vele. Nem a nő tudja megdugni a pasit. De szerintem mind a két embernek ugyan úgy kell mozogni és egymásra hangolódni, akkor lesz jó a szex.
2022. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

2. Igen, viszont van sok póz, ahol a nő nem tud érvényesülni.


1 voltam

2022. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Roppant egyszerű a képlet haver. Ha nem tudod használni amid van és béna vagy az ágyban akkor a nő kioffol. Ha viszont egy nőtől elvárodd "tudja használni" a p.nciját és nem vagy megelégedve vele akkor gondolom vagy annyira menő hogy csettintésre máris újabb nőnek tudsz bevágódni az ágyába 😂

Értsd: egy nőnek mindig van választási lehetősége ha szexről van szó, pasiként viszont neked kell meggyőznöd a csajt hogy ne akarjon lecserélni.

2022. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3as. Persze, ezért is írtam, hogy nem a nő tudja megdugni a pasit, hanem fordítva.
2022. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5. Igen, egyetértek. :)


Bár ha valakinek ilyen fétise van, hajrá! :)

2022. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
A pózokkal lehet a méretkülönbséget kiegyenlíteni, egy határon belül. Ez a "használni" dolog elég fura nekem. Érezni kell, mi sok, mi kevés, aztán megbeszélhető, mi lenne jó legközelebb.
2022. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a női változata, hogy egy nő nelegyen fadarabb az ágyban, szóval megvan ez mindkét irányból, csak máshogy kifejezve, mert nyilván a hüvelyem befogadja a péniszt, azon sokat tenni nem tudok, de hogy be csak feküdjek s hagyjam, ahogy dugnak, azon már igen!
2022. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8. Szerencsére akik szeretnék fejlődni mint nők, akár én akár te is, azok szerintem nem fadarabok az ágyban. :)
2022. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő kellően fel van izgatva, akkor nem fadarab. És sok mindent bevállal. De a nőknek csak úgy nem jön meg a hangulatuk. Ezen a férfiaknak kell dolgozni.
2022. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!