Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a férfiak intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiak intim mérete merül fel ha van valami probléma, illetve ha az nem, akkor miért a férfi irányába elvárás hogy tudja használni?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom pl. hogy “mindegy, hogy mekkora a pénisze, csak tudja használni”.


Azt viszont még soha nem hallottam, hogy “mindegy hogy milyen tág a hüvelye, csak tudja használni”.


Miért? A nőknek nem kell tudni használni?

Pedig konkrétan több módon tudják befolyásolni a szexet, mint a pasi.

Egy nő valóban tudhatja jól használni konkrétan a vagináját, mint egy pasi a péniszét nem igazán… Náluk ezt nem szószerint kell érteni, hanem inkább a csípő mozgásra és a ritmusérzékre vonatkozik.



2022. nov. 3. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

10. Libidó függő ez is. Nekem többször van kedvem hozzá. Folyamatos sport mellett meg 200%-os libidóm volt :D

Így sem kicsi, de na :D

2022. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De az a libidó hamar elmúlik, ha nem a megfelelő férfival kell dugni. Azért akárki nem jó.
2022. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12. A párommal, így nem múlik el. :)
2022. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

De a párod tesz is érte, hogy lelkileg is rá legyél hangolódva.

De a kérdésre válaszolva, a tág hüvely ellen is lehet tenni, intimtornával. Szerintem, semmi sem izgatja jobban fel a férfit, mint ha a nő kívánja, és élvezi a szexet.

2022. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14. Szerencsés az, aki tud tágulni, maradjunk annyiban. :)
2022. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, a legtöbb pózban a nő nem is tud megmozdulni, max kis csípőbillentés, esetleg kis tekergés, de ennyi. Ez is lehet izgató, ettől nem lesz fadarab a nő, de a konkrét dugás a férfire marad, kivéve azok a pózok, ahol a nő van felül, akkor tud ő is mozogni. Nem is véletlen, hogy sok nő lovagló pózban élvez el, mert akkor nem kell várni, hogy a pasi csinálja pont jól, hanem megoldják maguknak úgymond.

A hüvely pedig úgy van kitalálva, hogy tulajdonképpen minden farok illeszkedik bele (kivéve a nagyon extrém méreteket), elég tágulékony. Az viszont nem igaz, hogy a nőktől nincs elvárás, mert a szűk puncit hajtja az összes pasi, és megszólják azt, akinek nagyon tág. Az egyetlen előny, hogy intim tornával lehet rajta segíteni valamennyit.

Aztán van még egy lelki, pszichológia oldala is, hogy azért a férfinek kell inkább tudni használni, illetve tudni, hogy mit hogyan is kéne csinálni, mert egy domináns férfi épp elég tapasztalatot szerzett már ahhoz, hogy ezt tudhassa. A nők felé meg még mindig megvan az elvárás, hogy ne legyen túl sok partnerük. Ha egy nő nagy tapasztalattal rendelkezik, egyből mindenki arra gondol hogy biztosan jó sokan megdugták már, meg látszik, hogy "nyuszika szereti a répát", ugye? Melyik nő vágyik erre? A férfiak sem szeretik úgy érezni, hogy a nő, akivel vannak jobban vágja a témát, mint ők.

2022. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16. Nekem kettő hosszabb kapcsolatom volt, összesen majdnem 5 év. Azért azt mondhatom tapasztalatnak, nem?


Egyébként meg nem minden nő képes tágulni, mint ahogy le van írva a Nagykönyvben. Mint fentebb is írtam, ez genetika. Eddig kisebb pénisz mérettel rendelkező párjaim voltak, ott annyira nem volt gond. Mostani párom szerintem az eddigi legnagyobb. Én annyira szűk vagyok, hogy előjáték után is sokszor nehéz behatolnia.


Egyébként erre is tudok egy jó tippet, az a kegel gyakorlatok és gésa golyók :)

2022. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!