Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi korai magömlésben szenved?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 02:08
 21/97 A kérdező kommentje:
#20 A tíz perc tök jó!
2022. nov. 5. 06:59
 22/97 anonim ***** válasza:
100%
Állító kérdés.
2022. nov. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:
#22 Tud ez eldöntendő is lenni. :D
2022. nov. 5. 07:20
 24/97 anonim ***** válasza:
36%

Az idióta monogámia tette tönkre az emberek szexualítását. Eredetileg csoportos szexre fejlődőtt az emberek szexualítása. Tehát hogy a törzsből, sokan kb tucatnyian szexeltek a fogamzóképes nővel. Vagyis tucatnyi férfi jutatja el orgazmusig a nőt, kb fél ora alatt. Ezért 3 perc a férfi orgazmus, és fél óra a női. A csoportos törzsi szexre, a pénisz alakja a bizonyíték. A férfiak pénisze azért olyan alaku amilyen, mert a férfiak úgynevezett SPERMAHÁBORÚT vivnak egymással. Ez azt jelenti, hogy a nővel közvetlen egymásután szexelő férfiak, a péniszükkel a makk peremével megprobálják eltávolítani, kikotorni az előző férfi spermáját a hüvelyből, hogy utánna az Ő spermája hasznosuljon.

Szóval aki orgazmust akar az legalább tucatnyi férfival szexeljen, ne egytől várja az orgazmust, mert az anatomiailag lehetetlen.

2022. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:

#24 Érdekes elmélet. Viszont ezt a tapasztalataim cáfolják. Igenis el lehet élvezni egy férfival, csak ugye nem 10 másodperc alatt, hanem olyan 5-6 perc azért kéne hozzá...

"Szóval aki orgazmust akar az legalább tucatnyi férfival szexeljen, ne egytől várja az orgazmust, mert az anatomiailag lehetetlen."

2022. nov. 5. 07:27
 26/97 anonim ***** válasza:
96%

07:22 -es!

Az, hogy valaki olyan böszmeséget írjon (áltudományos köntösbe rejtve!) mint ami a fenti okfejtésed, az olyan mértékű agykárosodásra utal, hogy az élettel összeegyeztethetetlen. Vagy ahogy te írtad: "anatómiailag lehetetlen" 🤣


Számomra úgy tűnik, hogy szándékosan trollkodsz.

2022. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
54%

#14

Sajnos ebben az esetben azt kell mondjam, neked nincs szerencséd a választás terén.

2022. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerik a saját testüket, annak jelzéseit. Megszokták a korai élvezést, nem tudják hogy milyen egy igazán jó izzasztót dugni ezért nem is törekednek rá. Alapból én is gyorstüzelő voltam, ezt toltam ki már úgy hogy akár fél óráig is tudom tolni. Ez az egész agyban dől el, a korai reflexeket kell megtanulni leszabályozni, aztán ha az ember átlendül egy ponton onnantól lehet izomból is tolni ha a partner ezt szeretné.
2022. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
97%

Mert ezt is mint mindent gyakorolni kellene edzeni komolyan venni a férfiaknak, én is nagyon hamar elsültem sajnos ettől még stresszesebb lett dolog és jó hogy nem tudtam teljesíteni ki is lettem dobva végül milyen meglepő 😄, aztán ráálltam gyakoroltam ezerrel egy évet minden nap, vettem minőségi művaginát ami nagyon sokat segített, 1 évig nem is erőltettem a csajozást utánna sikerült összejönni egy szép csajjal úgy megdugtam hogy alig tudom levakarni magamről kb 40 percig döngettem azóta akkora önbizalomam van a nők terén hogy csak na,

Szóval gyakorlás és kitartás ne nyafogjatok cselekedni kell

2022. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
#29 Gratula az eredményhez és a csajszihoz is! :) Sokkal több ilyen hozzáállású srác kéne, mint amilyen te vagy! ^^
2022. nov. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!