Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi korai magömlésben szenved?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 02:08
 11/97 A kérdező kommentje:
"Azért mert az úgynevezett korai magömlésnek nevezett 2-3 perces elélvezés, az a férfiak természetes normális orgazmusa." - oké, elfogadom ezt, de cserébe nem sírtok ti sem, ha a csajok inkább azokkal szexelnek, akik rendesen meg tudják dugni őket? :3
2022. nov. 5. 05:11
 12/97 anonim ***** válasza:
93%

>50% ..?


Szerintem nem reprezentatív a szubjektív, kis mintaszámú tapasztalat.


Másrészt a kérdés már önmagában sem igaz. Ezek a hapsik többségében nem szenvednek tőle 😁. Ha nekik fontos lenne akkor tennének ellene (orvos, pszichológus, stb).


Másrészt -és ez csak mellékes infó- nem csak a férfin múlik a dolog. Volt már részem olyan szexben hogy túl akartam lenni rajta, mert nem volt jó (nyomin viselkedett a csaj)

2022. nov. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 A kérdező kommentje:

"Ezek a hapsik többségében nem szenvednek tőle" - igaz, mi nők szenvedünk tőle. Reméltem, hogy megúszom ennek kihansúlyozását, de nem sikerült.


"Volt már részem olyan szexben hogy túl akartam lenni rajta, mert nem volt jó (nyomin viselkedett a csaj)" - az én kérdésemben nyilván nem erről van szó, hanem arról, hogy szinte amint berakja a pasi, már húzza is ki, mert elment... iszonyú lelombozó és kiábrándító... És hogy 10-ből kb. 1 pasi tud rendesen megdugni, a többiek max. 2-3 lökést bírnak.

2022. nov. 5. 05:55
 14/97 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak 30-40%-a szenved ezzel a jelenséggel.

Igen jelenséggel, mert ez az esetek többségében nem valamiféle betegség, vagy annak következménye. Sok nő a 2-3 perces behatolást is ennek titulálja, holott az a természetes.

Más kérdés, hogy a partnerben kialakult e annyi szexuális tapasztalat, hogy ezt kontrolálja. Ez a tapasztalat is könnyen megbukhat egy új partner esetén, legfőképpen, ha a férfi már nagyon vágyott arra a nőre akivel szexel. Sok férfi képes több egymás utáni erekcióre, és ejakulációra. Második már lassabban következik be.

Mindezek tudatában, ha nő lennék, és a partnerem egy egészséges férfi, akkor büszkeséggel, és megnyugvással töltene el, ha eleinte a partnerem pár perc ungi-bungi után elélvezne. Azt viszont nem hagynám ki semmiképpen, hogy újra harcra készen toljunk még egyet.

Velem is fordult már elő, nem egyszer, viszont volt a fordítottja is. Mikor a stersz hatására, nagyon hosszú időbe került mire létrejött a merevedés, az ejekuláció viszont hosszú hüvelyi kaland után, a már több ízben kielégült partner kérésére, mivel számára már kellemetlené alakult másként következett be.

Röviden: Szokni kell a partnert, ráérezni a testére, és nem csak baszatni magad, hanem ugyan úgy figyelni rá, mint normális esetben Ő rád figyel.

2022. nov. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem, az átlag simán viszi 10-15percig, persze nem gyerekekről beszélek, hanem +30 évesekről, akik tudnak bánni a lőccsel.
2022. nov. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
100%

Sok függ nálam az izgatottság szintjétől. Van hogy alig bírom visszafogni magam, pár perc után már elélveznék, máskor meg jóval tovább bírom, simán megy akár 15-20 percig is, ilyenkor is élvezem a szexet, de valamiért kevésbé kell figyelnem hogy nehogy elélvezzek.

Aztán másik az óvszer típusa, a legvékonyabban nem mindig bírom sokáig, de a legvastagabb nálam kifejezetten segít tovább bírni.

Annak ellenére, hogy több kör megy egymás után, szeretek nem rögtön elélvezni.

2022. nov. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim ***** válasza:

"megúszom ennek kihansúlyozását"


Nézd, azért írtam ezt, mert ez a lényegi része (magja) a válasznak, illetve a jelenség okának.


Másrészt szerintem sokan dezinformáltak a hüvelyi orgazmus terén. Az elterjedt állítás az, hogy tobbség nem képes rá (én ezt máshogy tapasztaltam/gondolom). Lehet h a szóban forgó fijúk úgy vannak vele h ami nem megy azt nem akarják eröltetni.


Szebbik nemre kompromittálónak érzed ezeket a dolgokat kimondani?


Az, hogy milyen béna/önző Macska Jancsikákkal bújsz ágyba, rajtad múlik főként. Én komolyan veszem a dolgomat, és ez az előjátékra is vonatkozik. Ha lenne rá kereslet, szívesen keresnék vele pénzt is.

2022. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 A kérdező kommentje:
#14 Nem a "pár perc ungi-bungi"-val van baj, főleg nem akkor ha az első aktus során egyáltalán bír pár percet. Hanem azzal, hogy berakja és már húzza is ki, mert elszállt, aztán 20-30 perceket kell várni arra, hogy megint legyen valami és akkor talán kibír 2-3 lökést... ami siralmas. És az ilyen fickók nagy mellénnyel egyébként elmesélik, hogy ma 3x-4x is szexeltünk, és igen, ő szexelt ennyiszer de a nő egyszer sem! :D Mire vagyunk ilyenkor olyan rohadt büszkék? :D Nem az kell, hogy egy nap 4-szer tudj tolni 2-3 lökést, hanem hogy egyszer, de akkor rendesen meg tudd dugni a csajodat! :D
2022. nov. 5. 06:29
 19/97 A kérdező kommentje:
#16 Jó, ez tetszik!
2022. nov. 5. 06:33
 20/97 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnèk 2-3 percnek, de mindig 10 percig tart kb :/
2022. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!