Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi korai magömlésben szenved?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 02:08
 71/97 anonim ***** válasza:
40%
Egy igazi toxikus kretén vagy, 70-es, de kár is beléd a szó. Az ilyen retardált nárcisztikus nyomorultaknál, mint te, úgyis mindig az a végkövetkeztetés, hogy mindenki más jön szembe veled az autópályán.
2022. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
74%
71, szerintem te is azért vagy pozitívan elfogult a kérdező felé, mert NYILVÁN nincs meg a szükséges szexmennyiség. Sőt, nem kizárt hogy szűz vagy (erőfeszítéseid ellenére is)
2022. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
33%
Persze, idejössz őrjöngeni meg gyalázni másokat, aztán aki szól, hogy egy barom vagy, az nyilván valami csökkent értékű ember, akivel súlyos bajok vannak. 1-es számú gondolatmenet a nárcisztikus köcsögök nagykönyvéből, uncsi. Szóljál majd, ha eszedbe jut valami eredeti is.
2022. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
66%

73-as! Értelmes emberek érveket sorolnak, nem hisztis ajvékolást. Ki tudod fejteni normálisan, hogy mi a problémád? Pontról pontra, mi nem tetszik?


Nem lehetséges, hogy neked is csak a stílusommal van gondod, s amiatt nem veszed/vetted észre (kezdetben kizárólagos) segítő szándékot?


Nyilván egyszerűbb démonizálni valaki mást, mint átgondolni van-e igazság abban amit mond

2022. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség a kérdés, nem szenvednek. Teljesen jól érzik magukat, mikor 3 perc alatt elélveznek.
2022. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
100%

Hé utolsó!

Én is ezt írtam nov.5-én, 5:44 és válaszomban. De a 6:19-es válaszomban is lehet jó sejtés.


Dezinformáltság, és reménytelenség ahogy írtam. Ez komoly ok lehet sajnos. 😑


Sajnálom a csajokat, akiknek tájékozatlan és/vagy önző hapsi jut.

2022. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:
#72 "szerintem te is azért vagy pozitívan elfogult a kérdező felé, mert NYILVÁN nincs meg a szükséges szexmennyiség" - igen, erről beszélek, hogy a hímnemű emberek nem tudnak rendesen és kielégítően dugni. Ezek után masszív és nagyon ostoba öngól egy nőt a szexuális kielégítetlenségével támadni :D :D Neked nincs agyad b+? :D Ennyit nem tudsz összerakni? :D
2022. nov. 12. 20:53
 78/97 anonim ***** válasza:
60%

Jól van kérdező, kardoskodj, érvelgess, forgasd ki amit mondok! Csak a keserű epe jön belőled. Te is tudod hogy 72-es válaszomban a lényeg az volt, hogy a 71-es egy femcel.



Közben már rájöttem, hogy fekete tablettás macskás nő lehetsz kráteres hátsóval és csüngő hassal. Lehet az egész kérdésed kitaláció, és szűz vagy.


"a hímnemű emberek nem tudnak rendesen és kielégítően dugni"


#öngól


Akkor miért nem dugsz nővel? Fecsatoljátok a dildót, aztán had menjen! Vagy ennyit (heveder+dildó rész) sem tudsz összerakni?


Szóval lehet hogy nekem nincs agyam, de te sem vagy szívsebész 🤣

Nekem legalább van farkam, ami sokáig és jól használható.

2022. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 A kérdező kommentje:
Ember, itt te vagy az, aki folyamatosan alaptalanul sértegetsz másokat, vedd már észre magad! :D Vérig vagy sértve, mert nő létünkre merünk annyi szexuális igényt támasztani, hogy ha már dugunk, akkor szeretnénk élvezni is. :D Neeem, ez nálad túl megy minden határon, igaz? :D A szex élvezete csak a csávók privilégiuma. Mi fogjuk be a pofánkat és ha élvezni akarjuk a szexet, akkor dugjunk egymással... Te miért nem mész és b.szol inkább a többi hímsoviniszta incellel? Mindenki jobban járna. :D
2022. nov. 13. 09:49
 80/97 anonim ***** válasza:
0%
71-es vagyok, és tájékoztatlak titeket, h férfi vagyok, és nagyon régóta nem vagyok már szűz.
2022. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!