Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkület felszakadhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkület felszakadhat szex közben?

Figyelt kérdés
Egyszer volt részem vizsgálatban elég is volt, szike tuti nem érhet oda. Csak fáj ha felszakad vagy okozhat valami kellemetlenséget is?
2022. okt. 15. 01:30
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ja és minden hirtelen zajtól meg mozdulattól megijedek, nem azért mert félek, hanem mert ilyen az idegrendszeren. Fiatalabb koromban sokszor kifogtak ezért.
2022. okt. 16. 07:27
 22/49 A kérdező kommentje:
Néha nem értem miért gátolnak ezek engem, mert rút meg defektes pasik is szoktak relatíve jó nőkkel lenni. Szerintem engem a rossz élményeim tartanak vissza.
2022. okt. 16. 08:07
 23/49 A kérdező kommentje:
Az olyanokat hogy nem kellek meg stb amolyan belső hang mondja nekem, nem skizofréniás, meg nem a fejemben van, úgymond a lényemben.
2022. okt. 16. 08:11
 24/49 anonim ***** válasza:

értem, hát sok minden van itt, de ha a nyugtatókról (nem tudom, pontosan mi volt) le tudtál szokni, akkor ahhoz képest az antidepresszáns már jóval könnyebb.

egzisztenciális nihilizmus? hmmm ... elgondolkodtató. bár sztem igen sokan vannak így, csak ezt nem fogalmazzák meg magukban.

és hány éves vagy?


a csajoknak pedig hidd el, nem mindig a pasi szépsége jön be. most mondjam úgym, hogy a legrútabb és legdefektesebb pasi is szokott kifogni jó nőket? úgyhogy valóban ez elsődlegesen belső gát benned, amelyet nyilván a saját magad megítélése súlyosbít. egy pszichológus azért rengeteget tudna javítani a helyzeten szeirntem.

2022. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
22, állítólag az antidepresszánsról nehezebb lejönni, nagyobb dózisban szedem mint a nyugtatót szedtem.
2022. okt. 16. 08:21
 26/49 anonim ***** válasza:
mekkora az a nagy? és mekkora volt a nyugtató, na meg persze mi volt az? én fordítva láttam ezt sokaknál, de nyilván függ a konkrét hatóanyagtól és dózistól.
2022. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
26. Alparozam, 0.5, ritkán kicsit több. Antidepresszáns 100mg
2022. okt. 16. 10:02
 28/49 A kérdező kommentje:
Tizenéves koromban volt hogy rá is ittam az ilyesmikre, meg szerettem is az alkoholt. Így huszonéves koromra nagy szó ha megiszok 2 sört, nem szeretem az italt.
2022. okt. 16. 10:37
 29/49 A kérdező kommentje:
Higéniával nincs gondom, ha nem merev akkor hátra tudom húzni annyira hogy megmossam.
2022. okt. 16. 14:52
 30/49 anonim ***** válasza:

oké, nem a legkisebb dózis, de azért szednek ennél jóval nagyobbakat is.

az alprazolam az egyik legaddiktívebb szer, arról egyáltalámn nem egyszerű lejönni. persze kérdés az is, mennyi ideig szedted.

és mennyi idős vagy most?

2022. okt. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!