Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki fitymaszűkü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Csak annyira szűk, hogy merev állapotban szorít, és lankadtan se csúszik magától előre.

2021. márc. 10. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem teljesen értem. Merev állapotban egyáltalán nem tudod hátra húzni? Lankadt állapotban viszont igen?
2021. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Haveromnak az van, nem okozott gondot, verni is úgy szokta, hogy nem húzza le a bőrt és amúgy is könnyen elmegy, így szexnél is elég volt a stimuláció. 21/F
2021. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

nekem részleges van ami azt jelenti, hogy mereven nem tudom lehúzni, de lankadtan igen

soha nem okozott gondot

2021. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mereven hátrahúzva szorít. Lankadtan nem szorít, csak nem csúszik magától vissza.
2021. márc. 10. 21:45
 5/13 A kérdező kommentje:
#2,3 bőröstül hatol be?
2021. márc. 10. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezek alapján akkor szerintem az fog annyit tanulni, hogy nem lesz vele semmi. Ne izguld túl
2021. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tinikoromban olyan volt, hogy állva nem tudtam semennyit sem hátrahúzni. És annyit húzogattam, meg kentem sima testápoló krémmel, hogy egy idő után simán hátracsúszott mereven is. Mostmár nagyon könnyen csúszik előre-hátra a fitymám. Még gumiban is le szokott csúszni néha, aztán úgymarad. Amit viszont ehhez tudok kötni, hogy mai napig nagyon hamar elmegyek, szerintem emiatt érzékeny a makkom.
2021. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
6! "fog annyit tanulni," Aha! Iskolába jár az egy, másik bocskort varrni megy. ......
2021. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én még szűkülettel vesztettem el, aztán egy hónapra rá az akkori barátnőm biztatására megcsináltattam :))


Jó volt úgy is, anélkül is, én mindkettonel élveztem egyformán és a szex időtartama is ugyanolyan maradt.

2021. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem szex alatt tágult annyit hogy mostmár rendesen működik.
2021. márc. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!