Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki fitymaszűkü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Csak annyira szűk, hogy merev állapotban szorít, és lankadtan se csúszik magától előre.

2021. márc. 10. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#6 Tökéletes bemutattad, hogy milyen egy népművészeti cserépedény 😉

Tudod a mostani telefonokban van egy olyan program, hogy "autokorrekt" ami tudod elég sokszor kijavítja azokat a szavakat amiket leírsz. Én oda azt írtam, hogy "fog annyit tágulni" csak átírta "fog annyit tanulni"-ra. De gondolom neked még nokiád van. Az nem tud ilyet. Sz@r lehet😪

2021. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de konkrétan az érdekel, hogy bőröstől is behatol, úgy van bent a makk, hogy rajta van a bőr, el lehet ilyet képzelni?
2021. márc. 11. 22:04
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, úgy hatol be, legalábbis nekem úgy ment be, persze hatra tudtam húzni és közben úgy hatoltam be, de úgy fájt
2021. márc. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!