Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Zavarna, ha a párotokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna, ha a párotoknak relatív fitymaszűkülete lenne?

Figyelt kérdés
Tudom tisztítani, nyugalmi állapotban is teljesen le tudom húzni, de ha áll, akkor nem tudom lehúzni róla a bőrt. Egyszer voltam dokinál, aki azt mondta, hogy érdemes lenne a teljes körülmetélést elvégezni és akkor soha nem lenne semmi ilyen problémám már. Nem tudom... Az nagyon rossz lehet. Tiszta, csak álló állapotban nem tudom lehúzni a fitymát.

2021. máj. 15. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen zavarna.
2021. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonymousreview60 ***** válasza:
Ne szarozzál! A körülmetélés megvan pikk-pakk.
2021. máj. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De gondolom fájdalmas, rossz érzés lesz, ahogy a makkom mindenhez hozzáért, gondolom ezért sokkal több fertőzést elkapnék, meg nem is esztétikus...
2021. máj. 15. 12:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg egész életre szól...
2021. máj. 15. 12:10
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem zavarja a nőket. Ha nem akadályoz az aktusban ÉS tudod tisztítani akkor nem fogja a nők 99%-át érdekelni. Ettől ha még ha úgy érzed magad jobban nyugodtan megcsináltathatod, több millió ember él körülmetélve a földön mindenféle probléma nélkül. Rutinbeavatkozás.
2021. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nem lesz se fájdalams se rossz érzés

hozzászokik a makk

pont hogy kevesebb a fertőzés esély

esztétika meg más kérdés

2021. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták, hogy sokkal jobb lesz utána, meg hogy sokan ok nélkül is a higénia, meg az esztétika miatt megcsináltatják meg stb. De nem tudom elképzelni hogy és nem értem, hogy hogy lehetne pozitív az, hogy a nemi szervnek teljesen levágják az előbőrét.
2021. máj. 15. 14:08
 8/17 anonymousreview60 ***** válasza:

A fityma szerepe, hogy a makk érzékeny bőrét védje - amikor fáról-fára ugrálunk, és a szavannán egy szál f@szban rohanunk. ... Ja, hogy ezt már nem tesszük?!

Bizonyos kismértékű érzékenységvesztés beköveztkezik, ami miatt jobb lesz az ejakulációkésleltetés. Könnyebb mosni. És a védekezés nélküli közösülés során a körülmetéltek érdemben kisebb valószínűséggel kapnak el HIV-et stb. mint a körülmetéletlenek.

2021. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek metéltessek? Jobb lesz? De nem olyan nehéz hátrahúzni és tusfürdővel megmosni, hogy az egy nehéz dolog legyen (csak relatív szűkület). Lány vagy? Hány éves vagy?
2021. máj. 15. 15:09
 10/17 anonymousreview60 ***** válasza:
41F, és nincs fitymaszűkülstem, csak letapadásom volt kisfiúként, de a letapadás megszűnt. Egyébként ha lenne egy vörös, bögyös, dögös, aki miatt be kellene térni, metéltetnék.
2021. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!