Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor a relatív fitymaszű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a relatív fitymaszűkülettel lehet együtt élni (= szexelni), vagy mindenképp orvoshoz kell vele menni?

Figyelt kérdés
Nekem is ez van, nem értem, miért ilyen k*sögség, h úgy születik az ember, h feszül a farkán a bőr és akár fel is szakadhat, de mind1 ezen nem idegeskedek tovább, a lényeg, h itt volt már néhány kérdés, és össze-vissza ír mindenki, van aki azt mondja menj el rutinműtét, más ezt lehet máshogy kezelni, harmadik ezzel él... most akkor mi az igazság? Én láttam már olyan családos embert akinek ilyen van, gondolom akkor lehet... Relatív = erekciónál nem húzódik hátra a bőr, máskor IGEN. Mekkora annak az esélye, h egy durvább aktusnál felszakad? Mert ezt is örökké hallgatom... Annyira fontos ezt kezelni? Én azt látom, h gyakori lehet, amit nem értek miért, de mind1, szóval sokak lehet el se tudnak, vagy sokkal régebben nem tudtak elmenni orvoshoz, mégis éltek, szexeltek. nem csak mi csinálunk nagyobb gondot ebből?

2017. máj. 18. 19:31
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
84%
Szerintem pusztán azon múlik, hogy neked fáj-e.
2017. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Barátom, akárhogy is, tapasztalatból mondom, inkább most menj el orvoshoz, oldja meg a problémád, minthogy később legyél kénytelen meglátogatni...!
2017. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én még nem szexeltem, de egy szexben annyira fontos, vagy egy gumi felhúzásánál, h hátrahúzódjon merev állapotban a hímvesszőn a bőr? Tehát az akkor mindig tökig felhúzódik, vagy csak kb. a makk közepéig? MErt addig nekem is felhúzódik és addig van azért egy járása... Gondolom jobb lenne elmenni, de azt se tudom, h zajlik egy ilyen, fel kell állítanom a cerkát, h jól megtudja nézni?? Mert mivel csak akkor nem műkszik jól, máshogy gondolom nem releváns. Ajj, annyira szemétség ez -.-
2017. máj. 18. 19:40
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Relatívot otthon, forró fürdőben tornáztatva simán lehet kezelni. Álló helyzetben nekem se jött fel teljesen, én is itt kérdeztem, adtak tanácsot, és pár hónap után most már tökéletes, full szárazon, álló helyzetben is fel tudom húzni, teljesen. Magától nem csúszik fel, de szerintem nem is kell. A nagy para az, ha lankadtan sem. Ha állva épphogy nem, akkor se kell egyből futni műteni, mert a doki se hülye, nem fog emiatt műteni, csak totális szűkületnél metélnek.
2017. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Figyelj, szeretnél szakadt fitymával szaladni az orvoshoz, hogy szabja újra? Szeretnél megsemmisülni nő előtt tökéletesen? Nem? Akkor menj el egy dokihoz, mutasd meg neki és ő el fogja mondani, hogy esetedben mi a legjobb megoldás. Légy férfi, légy tökös!
2017. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
" Ajj, annyira szemétség ez -.-"..."ilyen k*sögség, h úgy születik az ember.." Tényleg ez a véleményed? Vagy csak minden bajodért szeretsz valaki mást okolni?
2017. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mint ahogy előttem is írták, nem muszáj ezzel még orvoshoz menned, hanem mint én is, meg még sokan a tornáztatása sokat jelent, napi fürdésnél egy 3 perces rutin, húzod-húzod, amíg csak tudod, és egyre jobban, tovább, magadnak úgy is érzed mennyire fáj, mennyire nyúlik. Nekem is pontosan ilyen van, merevedéskor a makkom feléig jön le kb., de rásegítéssel teljesen lemegy. Emellé nekem még rövid fék is társul, de így sincsen baj a szexel! Se óvszerrel, sem nélküle! Csak ezt a tornát kell csinálni egy-két hónapig, és semmi gond sem lesz. Hidd el, az sem véletlen van, de sokszor a körbemetélés sem mindig egészséges. Ha még esetleg kérdezni szeretnél, akkor írj nyugodtan erről.

19/F

2017. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat.


6-os te beteg vagy, miért ki lenne az oka annak, h tiszta frusztrált vagyok évek óta, mert fogalmam sincs, h használható lesz e farkam anélkül, h kés alá feküdnék? Én? Miattam lenne rövid a fék, meg magam miatt lenne a szűkület? Érdekes. Szerintem meg csak az élet szopat, h így születek, mert már 3-5 éves koromba ilyen volt, csak akkor még azt se tudtam, h baj, bár éreztem, h nincs minden rendben.

2017. máj. 18. 23:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Én régebben olyat csináltam,hogy meglazítottam úgy,hogy amikor pisiltem,akkor "befogtam" rövid időre a fityma végét...


Ezt általában fürdés előtt csináltam.

2017. máj. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy hátrahúzod a fitymádat a makk mögé, amikor még nem áll, utána úgy hagyva maszturbálsz. Ezzel elég jól lehet tágítani, és még kellemes is.
2017. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!