Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkület felszakadhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkület felszakadhat szex közben?

Figyelt kérdés
Egyszer volt részem vizsgálatban elég is volt, szike tuti nem érhet oda. Csak fáj ha felszakad vagy okozhat valami kellemetlenséget is?
2022. okt. 15. 01:30
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Nem küldök róla képet, hiába írtok azért.
2022. okt. 15. 01:32
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős mechanikai behatás éri sérülhet. Nagyobb bibi hogy nem fogod tudni rendesen mosni, ami gyulladáshoz vezethet - na meg szagokhoz. Amíg meg az van addig nem kell félned, nem fenyeget a szex 😂 Cserébe őrizgetheted a problémád és kihúzhatod magad "nem ért oda szike". Egyébként érzéstelenítéssel csinálják nem na most szorítsd össze a fogad középkori módon.
2022. okt. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Gyűlölök orvoshoz járni, elvileg ha gumit húz az ember kevésbé zavarja a szűkület
2022. okt. 15. 02:35
 4/49 A kérdező kommentje:
Majd ha oda jutok hogy valaha szexre lesz lehetőségem és zavar lehet megoperáltatom
2022. okt. 15. 02:36
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
Ki a fax kérné hogy a te figymaszűköletedet nézegesse?! Tartsd meg magadnak.
2022. okt. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Sok perverz b'zi szokta kérni privátban
2022. okt. 15. 02:41
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régebben, bár azt hiszem nem "túl" nagy mértékű, egy hevesebb együttlét során felszakadt ami fájt,csípett és vérzett, de ha jól emlékeszem kb 1-2 hét alatt elmúlt, nem is menetem vele sehova, addig érzékeny volt és mosdásnál csípett (kis betadin). de hogy őszinte legyek utána jobb lett a sex :)
2022. okt. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
majd egyszer megreped, ömlik belőle a vér, aztán akkor mentő visz be és azonnali műtét kell. nem igazán lehet ezt másképp megoldani sztem.
2022. okt. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Volt egy időpontom de lemondtam mert inkább mással tölteném az időmet, senkim nincs és nem is vagyok benne hogy lesz szóval nem sürgetem. Valami hasi ultrahangot is kiírtak vagy mit, de ha nem életbevágó nem megyek orvoshoz mert az elmúlt években besokaltam a sok kórházban töltött időtől.
2022. okt. 15. 07:07
 10/49 anonim ***** válasza:

nem játék nekem is volt örülök hogy meg csináltattam nem egyszerű de ne menj orvoshoz jobban jársz .

Bármi kérdésed merül fel nyugodtan irj válaszolok

2022. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!