Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkület felszakadhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkület felszakadhat szex közben?

Figyelt kérdés
Egyszer volt részem vizsgálatban elég is volt, szike tuti nem érhet oda. Csak fáj ha felszakad vagy okozhat valami kellemetlenséget is?
2022. okt. 15. 01:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
azt akartam írni hogy menj orvoshoz:D
2022. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

" elvileg ha gumit húz az ember kevésbé zavarja a szűkület"

Hát ha csak elvileg akarsz szexelni akkor jól van az.

De ha gyakorlatban is akarsz majd akkor tenni kell érte.

Egy fog huzás sokall kellemetlenebb és jobban fáj.

2022. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Én már azt sem értem, hogyan merült fel benned, hogy orvoshoz menj vele??!?!!?


Micsoda dolog lenne már szembenézni a problémával és egy kis-műtéttel utána 1-2 hét kellemetlenséggel egy életre megoldani.


Ehelyett te tévhitekben és önámítással éled a nyomorúságos életed. Rejtegeted, szégyenkezel a nőd előtt. Na ez már valami! Ilyen egy igazi férfi.

2022. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltattam meg mert amúgy sem érdeklem a nőket, szóval felesleges kör lett volna.
2022. okt. 16. 02:20
 15/49 A kérdező kommentje:
Amúgy a fitymaszűkületem abszolút nem szégyelem
2022. okt. 16. 02:23
 16/49 anonim ***** válasza:

és miért nem érdekled a nőked? és a pasikat? vagy mi ez most így? nem értem ...

szégyenled vagy sem, az ott egy probléma és bizony rendbe kell tenni, mert minél később teszed, annál neccesebb az egész.

elhiszem h unoid a magyar kórházakat, én is kerülöm, ha csak lehet, de sajnos ez egy komoly kockázat.

2022. okt. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
16.Tourette szindrómához hasonló tüneteim vannak, csak nekem nem Tourette szindróma okozza, és ez gátol engem a társkeresésben. Meg szívbeteg is vagyok enyhén. Meg kb konstans rottyon vagyok mentálisan.
2022. okt. 16. 06:37
 18/49 A kérdező kommentje:
Bár a szívbetegség nem zavar, kardió jellegű mozgást bármennyit és bármilyen tempóban végezhetek, a súlyokkal kell óvatosan bánnom, küzdősport pedig kizárva.
2022. okt. 16. 06:43
 19/49 anonim ***** válasza:
értem, ha kérdezhetem, milyen szívbetegségről van szó és és mit jelent a rottyon levés mentálisan? azért annak okai vannak. mindenesetre érdekelne.
2022. okt. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
4 évesen kaptam egy szívritmus szabályzót teljes AR blokk, miatt 18 évesen szövődménytől (valszeg) volt egy komoly szívelégtelenségem amiből már hellyel közzel kigyógyultam csak szednem kell a gyógyszereimet, közel voltam a transzplantációhoz de használt másféle kezelés. A mentálisan rottyon levés nálam érzelmi tompaságot takar, konstans egzisztenciális nihilizmust, motiválatlanságot. Illetve 7 éve függök mindenféel pszichiátriai szereken, a nyugtatóról már leszoktam és nem is hiányzik, még az antidepresszáns megvan.
2022. okt. 16. 07:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!