Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes házasság vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság vagy más utakon?

Figyelt kérdés

31éves nő vagyok. Férjem 33. Van egy gyerekünk. 16 éves korom óta vagyunk együtt, előtte 1 emberrel voltam együtt, azóta csak ő. Nagyon jó a házasságunk, nagyon kevés alkalommal veszekszünk, azok is csak hülyeségeken. Viszont már lassan 2 éve nincs sok szex közöttünk. Úgy értem hogy 2-3 havonta egyszer és az is csak akkor ha én kezdeményezek. Ő soha nem kezdeményezi. Nagyon sokszor hiába próbálkozok elutasít, hogy fáradt, nincs kedve. Próbáltam beszélni vele azt mondta változtat rajta de semmi. Mondtam neki egy fél éve hogy ha így megy tovább inkább legyünk külön mert nekem ez így nem jó, azt mondta nem akar elválni, szeret, változni fog. Ên is szeretem őt sőt imádom de ez így nekem nem jó. Ha már most ennyi idősen itt jár a kapcsolatunk, mi lesz később? Nem tudom mit tudnék még tenni a beszélgetésen kívül? Nagyon el vagyok keseredve...

Köszönöm ha végig olvastad



2022. szept. 19. 11:24
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
Nem, a helyzet azóta is változatlan.
2022. nov. 6. 13:15
 42/42 anonim válasza:
100%

Haha, megcsaláson gondolkodtál már, sokan csinálják talán jó módszer :D (hivj fel;)

Hát kövezzetek meg de 36 éves, nők terén sikeres férfiként lol, kendozetlenul elmondom a véleményem.

15 éve együtt vagytok az azért elég hozzá hogy megunja az ember...

Ha szőke barátnőm volt utanna jobban vonzott a fekete...stb

Meg azért na tudjunk perverzkedni főleg hosszútávon... nem csak 10perces menetek bealvas előtt... tuti vannak rejtett vágyai mint neked is, állj bele és mond meg h ezt akarom kiprobalni és 3ra kezdjük:D

Ha kicsit vonzanak a csajok lehet h örök emléket szerezhetnétek.

Hihi tuti lecsekolnam a gépen vagy a telefonon a keresési előzményeket, lehet h nem mindig használ inkognitó ablakot...

Kicsit csapongtam de a lényeg h elbaszottan prűd társadalomban élünk és simán megunt mint a töltött káposztát.

Jah és amúgy szerintem tuti nem csalt meg, mert ha már régóta voltam valakivel nekem se volt már sokszor kedvem, de ha véletlenül félre mentem utanna újra nagyon vonzott... Ez van.

2022. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!