Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes házasság vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság vagy más utakon?

Figyelt kérdés

31éves nő vagyok. Férjem 33. Van egy gyerekünk. 16 éves korom óta vagyunk együtt, előtte 1 emberrel voltam együtt, azóta csak ő. Nagyon jó a házasságunk, nagyon kevés alkalommal veszekszünk, azok is csak hülyeségeken. Viszont már lassan 2 éve nincs sok szex közöttünk. Úgy értem hogy 2-3 havonta egyszer és az is csak akkor ha én kezdeményezek. Ő soha nem kezdeményezi. Nagyon sokszor hiába próbálkozok elutasít, hogy fáradt, nincs kedve. Próbáltam beszélni vele azt mondta változtat rajta de semmi. Mondtam neki egy fél éve hogy ha így megy tovább inkább legyünk külön mert nekem ez így nem jó, azt mondta nem akar elválni, szeret, változni fog. Ên is szeretem őt sőt imádom de ez így nekem nem jó. Ha már most ennyi idősen itt jár a kapcsolatunk, mi lesz később? Nem tudom mit tudnék még tenni a beszélgetésen kívül? Nagyon el vagyok keseredve...

Köszönöm ha végig olvastad



2022. szept. 19. 11:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem még fiatal vagy ahhoz hogy ennyire lagymatag legyen a szexuális életed. Biztosan nehéz megtenni az első lépést hiszen nem tegnap jöttetek össze, de ideje lenne mostmár komolyan választás elé tenni a férjedet. Adj neki ultimátumot, ha így sem tesz ellene, akkor könnyebb lesz kilépned erről a kapcsolatból, ha előtte megadtad neki az esélyt. 25n
2022. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Nyitott kapcsolat, szerető!
2022. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nem hogy nehéz lenne megtenni hanem a szívem szakadna ki. Már beszéltünk róla de mindig csak azt mondja hogy oké, változtatni fog. Csak nem tudom ennyi idő után mire várjak? Úgy sem fog változtatni ha eddig nem tette meg a beszélgetések ellenére sem. Vagy nem tudom mivel próbálkozhatnék még. Mit nem próbáltam
2022. szept. 19. 11:35
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, sajnos a leírásod alapján ha nem veszel erőt magadon és nem teszel radikális lépéseket akkor csak ábrándozhatsz a jó szexről. Ezt magadban me lerendezned. Nyilván senki sem lát bele a kapcsolatotokba annyira mint Te, így nem is szólhat bele senki, de én csak a fentieket tudnám tanácsolni.
2022. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nyitott kapcsolat és szerető szóba se jöhet. Nem csalnám meg soha. Attól többet érdemel mert egy remek ember remek személyiséggel. Ez az opció nincs
2022. szept. 19. 11:39
 6/42 anonim ***** válasza:
33%
Akkor beszéld meg vele ,hogy nyitott kapcsolat,és keress egy szeretőt.
2022. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%

Akkor viszont csak 3 opció maradt;

Élet szex nélkül

Válás

Vagy szexcsetelés ,ami mégsem olyan megcsalás ,és ad vmi élvezetet.

2022. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló a helyzet, igaz nálunk havonta 1-szer van szex, és az amúgy jó szokott lenni, de a feleségem nem igényli egyáltalán. Mi is szeretjük egymást mindenünk közös, sajnos egy megoldás lenne, ha nem dolgoznánk, mert amikor nem volt munkánk akkor sokkal többet volt szex. Szóval én elsősorban a munkát okolom ezért. De jelenleg kell a pénz sajnos, nem tudunk mindketten vagy legalább egyikőnk felmondani.


Te gondolkodtál már az okokon? Általában az okok megszüntetése jelenti a megoldást.

2022. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 Kaje39 ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok 1 éve sajnos.... 40/f
2022. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz helyzet és maximálisan átérzem mert nálunk is ugyanez a helyzet csak fordított felállásban mert én férfiként szeretnék legalább havonta egy összebújást de a párom szó szerint semmit. Évek óta nincs szex mert neki nincs hozzá kedve. Mi is emberileg nagyon jól kijövünk egymással mindenben kivéve szex és ez a nagy gond. Párod mit tesz az érdekében? Ugye semmit. Ismerős. Neki ez nem érdekes és kész. Ez viszont mindkettőnk párja esetében önzés akárhogyan is nézzük. Fordított esetben te mit tennél? Te nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy apácaként élj. Szex nélküli életre pedig nem kényszeríthet a párod és ezt nem is várhatja el. Próbálj beszélni vele és próbáljátok az okokat feltárni. Ha nem hajlandó lépni akkor felmerül a kérdés ,hogy szeret e téged? Vagy csak a jelenlegi helyzetet szereti?

Vagy ő is aszexuális lett mint az én párom? Egészséges emberként pedig aszexuális partner mellett nem egy felemelő érzés élni. Azt pedig végképp ne hagyd , hogy az önbecsülésed szarrá menjen ,mert sokszor ez a következmény és rengeteg szenvedés. Tudom. Én is próbálok elszakadni a páromtól de nagyon nehéz ha viszont harminc lennék akkor ez nem lenne kérdés.

2022. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!