Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy frusztrált, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy frusztrált, ha sokáig nem szexszelsz, szingliként vagy párkapcsolatban nehezebb elviselni?

Figyelt kérdés

Fiúk, férfiak, lányok, nők véleménye egyaránt érdekel!

Hozzászólásnál írjatok nemet, életkort is!



2022. júl. 17. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, bírom akármeddig szex nélkül
Nő vagyok, hónapokig bírom frusztráció nélkül
Nő vagyok, hetekig bírom frusztráció nélkül
Nő vagyok, pár napig bírom frusztráció nélkül
Férfi vagyok, bírom akármeddig szex nélkül
Férfi vagyok, hónapokig bírom frusztráció nélkül
Férfi vagyok, hetekig bírom frusztráció nélkül
Férfi vagyok, pár napig bírom frusztráció nélkül
Férfi vagyok, folyamatosan kívánom, nehezen bírom a szexmentes perceket ;-)
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
megnézném, a sok akármeddig bíró szentangyal mit szólna, ha egyszer csak benyögné a párjuk, hogy többé a büdös életbe soha ne számíts szexre.
2022. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban, ha a másik nem akarja a szexet, az sokkal pocsékabb, mintha egyedül élnék. Hiszen, utóbbi esetben ha már nem bírom, keresek valakit és kész.

Második házasságomban élek és másodszor járok pórul a frigiddé váló asszonnyal. :( Elsőt nem csaltam meg, másodikat két év nyüglődés után már igen. Azóta amolyan baráti, lakótársi a viszonyunk. Őt nem érdekli, mit csinálok, csak hagyjam békén a szexszel.

50F

2022. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Parkapcsolatban nehezebb hisz megszoktam hogy kapok, szinglikent konnyebb egy ido mulva csokken a vagy

N

2022. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Párkapcsolatban vagyunk.46f-51 N.Ha nincs egyiküknek kedve dzexelni,akkor vagy kis kézimuna ha ehhez van esetleg orál.De ha tiszta fáradság van akkor vagy eltoljuk- vagy megoldjuk önállóan.
2022. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Párkapcsolatban rosszabb.
2022. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó de szerintem pàrkapcsolatban cikibb ha sokàig nincs szex
2022. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!