Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy 30-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy 30-as emberek 3-5 évet is szingliként élnek?

Figyelt kérdés

Rengetek jó kiállású pali, meg jól kinéző nő ismerősöm van, akiknek jó munkájuk van, járnak társaságba, nyitottak, vidámak, látszólag minden a helyén van az életükben, de hiába vágynának kapcsolatra, csak nem jön össze semmi komoly.


Tényleg ilyen a világ, vagy csak én látom azt, hogy rengetegen küzdenek ezzel?



2021. máj. 21. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Aki akar az talál.
2021. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Akinek nincsenek irreális elvárásai, az talál. Én nagyon hamar találtam.
2021. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Minden relatív. Amikor 30-as voltam akkor eszem ágában sem volt elköteleződni. A szerelem amúgy sem úgy működik, hogy görcsösen keresed, ha eljön az ideje akkor úgyis megtalál. Ha görcsösen keresed akkor belefuthatsz elvtelen kompromisszumba.
2021. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem nézek ki jól, emellé még ismerkedni sem tudok, ezért vagyok egyedül, mióta megszülettem. Az összes egykori barátom, osztálytársam, szomszédok stb. évek óta kapcsolatban élnek, rengetegen összeházasodtak, valahol pedig már a második gyerek jön. Nem tudom valaha lesz-e olyan nő, akinek nem vagyok csúnya és szóbaáll velem. Évek óta egy beszélgetésig sem jutottam senkivel. 30/F
2021. máj. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálam elég régóta gyakori...
2021. máj. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyakori.

A környezetemben is sok ilyen ember él,és én is ilyen vagyok.Igaz,én nem nagyon járok társaságba és zárkózottabb vagyok.De attól még vágynék normális komoly kapcsolatra.Meg már szeretnék saját családot,úgy érzem adott is volna hozzá minden,és lelkileg is megérettem a dologra.

De találó ahogy írtad,ez egy küzdelem!Nehezen megy a kapcsolatkialakítás.

2021. máj. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyasmi mondás, ha egy férfi egy fokkal szebb, mint az ördög,az már jó. Ismerek ronda férfiakat, akik sikeresek a nőknél.
2021. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért vagyok évek óta szingli, mert nem lenne lehetőségem barátnőre, hanem azért tudod, mert sajnos olyan lehetőségeim lennének csak, agol nem kívánom a nőket testileg, lelkileg sem igazán. Midnezt úgy, hogy átlagosnál jobban nézek ki és magas vagyok, sportos, egészséges életmód mellett. 33F
2021. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyakori. Páran ideröffentették az "aki keres, az talál" baromságot, de szerintem ez csak egy féligazság.


Én is találtam nekem tetsző nőket. Csak ha nekem tetszik valaki, mindig két eshetőség volt eddig: vagy nálam jobb pasit akar, vagy már van párja.


Ezzel már igazán nem tudok mit kezdeni.


F

2021. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!