Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes házasság vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság vagy más utakon?

Figyelt kérdés

31éves nő vagyok. Férjem 33. Van egy gyerekünk. 16 éves korom óta vagyunk együtt, előtte 1 emberrel voltam együtt, azóta csak ő. Nagyon jó a házasságunk, nagyon kevés alkalommal veszekszünk, azok is csak hülyeségeken. Viszont már lassan 2 éve nincs sok szex közöttünk. Úgy értem hogy 2-3 havonta egyszer és az is csak akkor ha én kezdeményezek. Ő soha nem kezdeményezi. Nagyon sokszor hiába próbálkozok elutasít, hogy fáradt, nincs kedve. Próbáltam beszélni vele azt mondta változtat rajta de semmi. Mondtam neki egy fél éve hogy ha így megy tovább inkább legyünk külön mert nekem ez így nem jó, azt mondta nem akar elválni, szeret, változni fog. Ên is szeretem őt sőt imádom de ez így nekem nem jó. Ha már most ennyi idősen itt jár a kapcsolatunk, mi lesz később? Nem tudom mit tudnék még tenni a beszélgetésen kívül? Nagyon el vagyok keseredve...

Köszönöm ha végig olvastad



2022. szept. 19. 11:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
92%

Mintha én írtam volna kb. 8 évvel ezelőtt, még a férjem válasza is ugyanez volt. Nálunk végül az lett, hogy egy állandó szeretőt tartok, mert amúgy semmi szex nincs köztünk. Szó szerint zéró, évente 1 sincs. Viszont jól megvagyunk, gyermek is van. Nem vagyunk gazdagok, ha valaki azt hinné, ezért maradtam vele.

40N

2022. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
100%

Én először kizárnám a testi okokat pl: hormonzavar, alacsony testosteron szint, stb. Beszéld rá egy sim-lab vérvételre pl egy manager csomag 24e pénz és amúgy is hasznos...

Ha a probléma inkább lelki eredetű akkor felkeresnek egy szexualpszichologust ahova én mennék el hogy tanácsot adjon mi a tapasztalata ilyen esetekben...

2022. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Én is azzal kezdeném hogy elküldeném hormonvizsgálatra: tesztoszteron, stb hormonképre ami felelős a libidóért.

Ha az rendben van akkor kell továbblépni a pszichológiai okokat vizsgálni: lehet növesztett egy kis pocakot és nem érzi magát szexinek, le van terhelve a sok melótól mentálisan, nem sportol (sport termel tesztoszteront) viszont ha valaki kövér annak meg nem termel a teste), stb.

Én ezen a vonalon indulnék el. Ha szeret belátja hogy nem OK, nem

80 évesek vagytok, és elmegy hormonvizsgálatra/megbeszéli veled őszintén.

Aztán hogyha ezek se jutnak eredményre akkor marad az hogy te döntesz: ok neked a szexmentes élet, a dildód és a zuhanyrózsa viszont egy biztos és megbízható társ, vagy elválnak útjaitok?

2022. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon megértelek ugyanez van nálunk is 33 éves nő vagyok és alig van szex. A sok próbálkozás utáni visszautasítás nagyon rosszul esett nekem is, de jegyezd meg nem veled van a gond!

Én is bevetettem mindent, amit tudtam. Nem akar párterápiát, nem próbálkozik. Csak ugyanazok a kifogások, mint nálad. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de együtt érzek veled és drukkolok, hogy megoldódjon!

2022. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rosszul gondolod, van ok csak nem mondja el.

Ugyanebben a cipőben voltam csak fordítva, a férjem akarta én nem. Akkor még megfogalmazni se tudtam miért, de egy idő után megszoktam hogy mincs szex, és nem is akartam.

Elhagyott (gondolom emiatt is).

Most 2 éve van egy barátom, nem élünk egyutt de minden alkalommal szexelünk ha találkozunk, a nyaraláson minden nap.

A férjemet nem csaltam meg, nem is hiányzott a szex...és szerettem

Szóval van oka amiért nem szexel veled, csak nem mondja el mert nem akar megbántani, vagy nem is tudja igazán.

Sajnos ultimátumot kell adnod neki, mert jól mondja az egyik előttem szóló az érzelmi életetek is el fog romlani a te egyre frusztráltabb és önbizalom hiányod miatt

Kérlek írj hogy hogy alakult

N

2022. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Dobd föl a szexet , az kell hogy be induljon rad és ennyi. Meg nagyon fiatal vagy, az viszont furcsa hogy nem kívánja az együttlétet férfi létére.

Én 2-3 / napot is bevállalom volt hogy álmomban ébresztettek föl, jól meg is d…u…m. ::))

2022. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hormonokkal van gond.
2022. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
#36 Bárcsak ennyin múlna, s ilyen könnyű lenne! Hidd el, mire idáig jut a dolog, a nő rég túl van a csábítási kísérleteken. Én is azzal kezdtem, de millió visszautasítás után bizony nem éreztem egy idő után motivációt a csábításra. (31-es vagyok)
2022. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
#38 Pontosan így van ahogyan írod! Férfiként pedig hiába a kidolgozott izmos test, a kedvesség, házimunkák jelentős részének átvállalása, igényes öltözködés (otthon sem szakad mackógatya és lyukas zokni), a türelem és megértés, a problémát higgadt megbeszélése. Én mindent bevetettem az évek során amelyet a női magazinok tanácsolnak de az eredmény nulla. Ezek a dolgok agyban dőlnek el + a hormonok meg a limbikus rendszer. Az a lényeg akár nő vagy akár férfi ne magadban keresd a hibát. A társad sajnos ilyen vagy ilyen lett az évek során. Szerencsére a páromnál még betegség vagy valami gyász és egyéb dolog sem áll fenn. Viszont ő kedvesem felajánlotta ha szexre vágyom akkor váljunk el egymástól és keressek mást. Viszont a nagyon erős kötődés és a szeretet + a régi szép emlékek és ,hogy jól megvagyunk szeretetben , tiszteletben miatt ennem ellenére nem hagytam el. Nagyon kegyetlen és nehéz dolog és nehéz döntések ezek.
2022. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szia! Megoldódott a problémátok?
2022. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!