Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen előnyei vannak annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei vannak annak, ha házasság előtt nincs szex? Ha lehet csak olyanok írjanak, akik így csinálták.

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Direkt előnyei szerintem nem nagyon vannak. Inkább hátrányai annak, ha előtte szexelsz.

De itt vsz. csak olyanokat fogsz olvasni, hogy milyen hül-e vagy, hogy zsákbamacskát veszel, meg a "kémia" és hasonló okosságok.

2021. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted milyen hátrányai vannak annak, ha előtte szexel a pár?
2021. okt. 3. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Hasonlítgatás, vele jobb volt-vele nem. Végtelenségig keresheti a "még jobbat".

Nem fogja értékelni, vagy kevésbé, nehezebben, amit kap a párjától.

Természetesebb lesz a partnercsere, megcsalás.


De ha úgy érted, hogy a házasság előtt is csak egymással volt szex, az kicsit más persze.

2021. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Előny? Kizárólag hátránya van. Hazasság utan derül ki, hogy nem illenek össze, nem tudják egymást kielégíteni, stb, akkor mivan?
2021. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is csak hátrányai vannak!

- Nem ismerik meg a saját testüket, nem tudják mi a jó nekik!

- Ha szexuálisan nem ismerik meg egymást, majd kiderül a házasságkötés után hogy nem illenek össze, akkor mi lesz a folytatás?

1. Boldogtalanul élnek?

2. Nyitott házasságban élnek? Mindketten azzal kefélnek akivel jól érzik magukat?

3. Elválnak?

2021. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagyapám és nagymamám mondogatták: Akkor megfelelő egy párkapcsolat, ha megértik egymást ágynál és asztalnál egyaránt! Az elfojtott életelképzelések, vágyak előbb utóbb megmérgezik a kapcsolatot. Nem szabad sem a napközbeni, sem az esti életet előnyben részesíteni a másikkal szemben.

Még egy mondás, még ha közhely is: Vak vezet világtalant! Ez a szexualitásra is értendő! Két szűz összebútorozik, akár évekig is élhetnek együtt, vagy egymás mellett, majd ráébrednek, nem is ilyen a valóságos házastársi életmód és elpazarolták a fiatalságukat. Első nejemmel, mi is így voltunk, 6 év után váltunk el. Harmincas férfiként utána több partnerem volt 20 évestől 50 évesig. Ekkor tanultam meg, milyen valódi férfiként élni, viselkedni, hogy is kell megadni mindent a nőnek nappal és éjjel! manapság már csodálom, hogy nejem félrelépett. Sajnos ő mai napig nem találja önmagát, egyik hülyébb pasi jön a másik után. 2000-ben váltunk el, azóta 2 férje, 4 élettársa volt. Nemrég szakított a legutóbbival. Jómagam 17 éve élek boldog és szenvedélyes házasságban.

Első feleségemet 17 évesen ismertem meg 19 évesen randiztunk először, 21 évesen feleségül vettem. Együtt, egymással veszítettük el a szüzességünket. Évekig azt hittük, mindent jól csinálunk, boldogok voltunk. De mint kiderült én nem voltam igazán férfi, ő nem volt igazán nő. Mondhatom, mai napig tanulom, miként kell jó társnak, jó szeretőnek lenni, gyarapítom a szexuális kultúrámat, ismereteimet és főként a fantáziámat. De mivel ez nem csupán elméleti dolog, így jó kapcsolathoz elengedhetetlen a sokrétű tapasztalat is! Minden partnertől tanultam valamit a férfi - nő viszonyról, a szexről, amit igenis hasznosítani lehet később a házasságban.

Akik nem csupán plátói távkapcsolatot szeretnének, hanem valóságos együttélést, házasságot, azoknak nem elég az elméleti tudás, olvasott tapasztalás!

50F

2021. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jav: Manapság már NEM csodálom, hogy nejem félrelépett.
2021. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
6: Nagyszüleidnek is biztos volt 5-6 kapcsolata házasság előtt...
2021. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számosítottak, de volt nekik, ahogy szüleimnek is. Szüleimnek mindkettőjüknek ez a második házassága volt. Apának nem volt elsőből gyereke, anyukámnak volt a nővérem. Anyukám meghalt múlt novemberben, 52 év házasság!
2021. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!