Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes házasság vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság vagy más utakon?

Figyelt kérdés

31éves nő vagyok. Férjem 33. Van egy gyerekünk. 16 éves korom óta vagyunk együtt, előtte 1 emberrel voltam együtt, azóta csak ő. Nagyon jó a házasságunk, nagyon kevés alkalommal veszekszünk, azok is csak hülyeségeken. Viszont már lassan 2 éve nincs sok szex közöttünk. Úgy értem hogy 2-3 havonta egyszer és az is csak akkor ha én kezdeményezek. Ő soha nem kezdeményezi. Nagyon sokszor hiába próbálkozok elutasít, hogy fáradt, nincs kedve. Próbáltam beszélni vele azt mondta változtat rajta de semmi. Mondtam neki egy fél éve hogy ha így megy tovább inkább legyünk külön mert nekem ez így nem jó, azt mondta nem akar elválni, szeret, változni fog. Ên is szeretem őt sőt imádom de ez így nekem nem jó. Ha már most ennyi idősen itt jár a kapcsolatunk, mi lesz később? Nem tudom mit tudnék még tenni a beszélgetésen kívül? Nagyon el vagyok keseredve...

Köszönöm ha végig olvastad



2022. szept. 19. 11:24
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és tisztelem a férjem mivel mindent megtesz értem és a gyerekünkért. Azért nem lett feszültség a kapcsolatban mert úgy gondoltam hogy mindent meg tudunk beszélni egymással. Sajnos úgy látszik mégsem. De próbálkozom ameddig csak lehet, és mindent kipróbálok ami lehetséges
2022. szept. 19. 12:47
 22/42 anonim ***** válasza:
64%

#19 "Pedig azért nagyon el kell gondolkodni, hogy a szex vagy a valóban megfelelő társ a fontosabb-e."

Megfelelő társsal bizony és ilyen fiatal korban megfelelő szex is kell, hogy legyen egészséges embereknél az igények összehangolásával, megértéssel és empátiával. A kérdező a házassággal nem szüzességi apáca fogadalmat tett!

Nagyon jó egyébként a válaszod amelyet írtál ha ez ember elmúlt már 80. :)

2022. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
83%

Aztán ha ez így marad, te mit csinálsz és mit fogsz változtatni?

Biztos végig gondoltad már.

2022. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit változtassak nyílván ezért tettem fel a kérdést. Próbálok beszélgetni vele a szexről, a kapcsolatunkról. Próbálok több kettesben töltött időt csinálni valami programot.

Aztán ha ezek után is így marad majd akkor gondolkozom a továbbiakon

2022. szept. 19. 13:09
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet! Próbáljatok erről őszintén beszélgetni és feltárni, hogy mi lehet az oka férjed elutasításának. Lényeg az őszinte beszéd! Ha ilyen normális a férjed ahogy írod együtt kell, hogy érezzen Veled és meg kell találni a megoldást.
2022. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
83%
Először is vidd el kivizsgálásra mert ha ennyi idősen ennyi az igénye(tételezzük fel hogy nem q® félre) akkor komoly gondok lehetnek nála.
2022. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
#26 Tökéletesen igazad van!
2022. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nincs mása rajtam kívül. Szeret minket sosem kockáztatná a kapcsolatunkat egy harmadik miatt, hamarabb mondaná el ennyire ismerem. Elmegy dolgozik és hazajön hozzánk. Közös a baráti körünk oda is együtt járunk ha elmegyünk szórakozni. Nem tudom milyen orvosra gondoltok hogy ha ilyen fiatalon nincs kedve a szexhez hova fordulhatnék?
2022. szept. 19. 13:42
 29/42 anonim ***** válasza:
74%

28

Minden nő ezt hiszi aztán meg jön a felismerés.

2022. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
70%

Kollégámról is ezt hiszi a felesége,az meg néha igénybe veszi az örömlányokat egy pipára..

Szóval ne légy naiv,azért mert szeret titeket még simán megoldhatja.

2022. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!