Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként dolgozod fel, magadra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként dolgozod fel, magadra maradni a szexualitással egy kapcsolatban, házasságban?

Figyelt kérdés
Amikor a másik felet már nem érdekli a szex, miközben neked (még) lenne rá igényed. A te vágyaid, fantáziáid nem változtak, talán még érettebbek vagy letisztultabbak is lettek.

2021. aug. 20. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
ezt szerintem nem is lehet feldolgozni. es mivel nalam ez kez a kezben jar a tars fogalmaval, elkepzelhetetlen.
2021. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen feltételek mellett fennmarad a házasság, akkor ott már csak érdek köti össze a két embert, ami erősebb mindennél, még a szerelemnél is.
2021. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Páromat kellene erről megkérdezni, mert ő még vágyna rá, én pedig egyáltalán nem. Egy éve nincs közöttünk semmi szexualitás. 48F
2021. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Kerestem magamban a hibát, kerestem benne a hibát, kerestem magamban a hibát, kerestem a harmadik felet hol van, kerestem magamban a hibát, közben egy ideig szorgalmasan próbálkoztam. Majd feladtam. Nekem is elment a kedvem. Egyre ritkábban kezdeményeztem.

Aztán egyszer csak szép lassan vissza jött a kedve a dologhoz.

2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
R... Lyányokkk ponty huhuhu
2021. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért nem mindegy, hogy ez szülés utáni időszak (akár évek) vagy más miatt van így.
2021. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom feldolgozni. Esetleg néha egy erre alkalmas partnerrel. N
2021. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlóan éltem meg, mint a 4-es. Kerestem a hibát magamban, nejemben. Számtalanszor próbáltam rávenni nyíljon meg és mondja el, mi a probléma. Nagyon sok ötletet megfogadtam fórumokról, tanácsadó oldalakról, de egyikkel sem értem el semmit.

17 éves élünk házasságban, kb. 5 éve nincs szex, ill. elvétve pár havonta legfeljebb próbálkozunk. Második házasságom, így már nem szeretnék ismét újrakezdeni. Minden más jól működik köztünk! Szoros barátság lakótársi viszonnyal.

Szexualitásomban vannak jobb és rosszabb hangulataim. Amikor nagyon kívánom, akkor nem könnyű! Nem tudom megemészteni, miként változhat meg valaki 180 fokkal.

50F

2021. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Közlöm, hogy mi van, próbálom feldobni a dolgokat, de ha nem megy, hát szexelek mással. Ezt el is mondom, aztán ha az illetőnek nem tetszik, akkor kalap-kabát.
2021. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Le ne írd konkrétabban....
2021. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!