Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexeltek gumiban kihúzzáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexeltek gumiban kihúzzátok a péniszeteket ha elélveztek, vagy később?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ki húzza ki pont akkor amikor elélvez? Én később, 4 óráig még ott tartom melegedni:)
2021. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Eléggé tapasztalatlan vagyok a témában sajnos, nem muszáj akkor kihúzni, amikor elmegy?
2021. júl. 14. 23:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gumiban minek kihúzni?

Pont az a lényege hogy beleélvezz és nem lesz terhes a csajod (tudom, előfodulnak balesetek).


Előbb ahelyett hogy nekiálltok szexelni a csajoddal, keressetek valamilyen felvilágosító videót a youtubon, nézd meg hogy kell rendesen felhúzni egy óvszert, sőt gyakorold is mert nagyon nagy bajok lesznek

2021. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szakadhat úgy jobban ki a gumi?
2021. júl. 14. 23:06
 5/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2021. júl. 14. 23:06
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak mert eddig mindig kihúzta amikor elélvezett, most megemlítettem neki, hogy ne húzza ki de nem meri mert azt mondja az veszélyes játék..
2021. júl. 14. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy értetd,hogy benned van amikor elélvez és közvetlen utána húzza már ki,azt úgy is kell csinálni. Ha arra gondolsz,hogy még utána lökjön párat,az tényleg baj,mert ha lankad már,akkor lecsúszik a gumi és benned marad.
2021. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell elvezeskor kihuzni. Elvezz el nyugodtan a punciban. Csak ha már befejezted a lövéseket és a lüktetest, akkor utána viszont már ki kell húzni. Elelvezes után ugyebár összemegy a farok, eltunik a merevedés (az esetek 99%ban)es olyankor már lecsuszhat a gumi. Szóval punciban elelvezel, utana mikor befejezted, akkor lenyulsz a farkadhoz, megfogod a gumi véget a farkad tövénél és úgy kihúzod a farkad. Ha így megfogod (elég csak egy ujjal hozzanyomni a farkadhoz) akkor ha húzod ki biztos nem csúszik le a gumi. Ez azért is jó, mert egy ghecivel téli gumi bizony jobban csúszik, és nem kell hogy a csaj an maradjon.


Jó, lehet ez most total elijesztett téged, de nem kell. Semmi tragédia ez. Majd idővel raerzel és rajosz hogy működik. De jobb, ha legalább teoreiaban tisztában vagy vele előre. És jobb előre felkeszulni, mint utólag stresszelni, ha ne adj isten lecsuszna.

2021. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 vagyok, időközben kiderult h csaj vagy. Én se értem akkor hogy van most? Benned sül el és még utána nyom párat vagy meg el durranás előtt kihuzza? Ha már elsult a srác, akkor utána ne nyomkodja mert lecsuszhat a spermas farokrol könnyen a gumi.
2021. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Akkor mégegyszer:

A gumi véd. Bele lehet élvezni. A legkisebb a teherbeesés valószínűsége, a legjobb fogamzás gátlási módszer ha mindketten termékenyek vagytok (ne a legolcsóbb vackot vegyétek).

Ha pasid ezt azért mondja mert miután kihúzza akkor rádélvez (arca, szádba, melledre, fenekedre stb. ) akkor csak egy büdös agyatlan bunkó aki szépen kihasznál téged, ne higyj neki.

Te meg kezdj el egy kicsit odafigyelni az iskolában, főleg biológia órán és beszélgess el egy pár évvel idősebb, tapasztaltabb fiatal felnőtt nővel mert vagy valaki felcsinál idő előtt vagy nagyon durván kihasználnak majd.

2021. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!