Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, egy tág nő tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy tág nő tud kompenzálni azzal, ha a hüvelyizmaival rászorít a péniszetekre?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan, mert el lehet benne fáradni (igaz, gyakorlással kitolható az idő, ameddig bírják/bírjuk), inkább váltogatva az összehúzódást és az elernyedést. A szorítás mértékét persze lehet kontrollálni ízlés szerint.

2021. máj. 12. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez sokat hozzáad a szex minőségéhez.
Nem, legyen szűk alapból.
Nem szükséges a kompenzáció, az is oké, ha tág és nem "szorongat".
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tud persze, csak általában szorítani nem tud úgy, mint egy szűk punci.
2021. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy érzékenyebb faroknak nem kell sok inger, úgy is hamar eldurran, ezért vannak férfiak, akik szeretnek tágabb puncit töcskölni.
2021. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a tágabb puncit. Ujjazás is izgalmasabb olyankor, több ujj mehet stb.
2021. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, gumiba úgysem érzek semmit. Megadom amit kell, aztán majd befejezik szájjal
2021. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem kötelező ám tágnak maradni...

Vannak izom gyakorlatok amiket elvégezhetsz hogy feszes legyen a rés.

Szerintem minőségi különbséget okoz a férfinak és a nőnek is ha edzel kicsit.

2021. máj. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt sokat gyakorlod, akármikor, nem csak szex közben, azt hívják intimtornának, amitől szűkebb is leszel. De ugyanúgy pár hónap kell hozzá, hogy te is meg a partnered is érezd a változást, mint a látványosabb izmaidhoz.
2021. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem tud kompenzálni. De egy szűk popsival igen. 18L
2021. máj. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki sem lehet annyira jó, ha állandóan rá kell feszíteni. Amúgy én sokszor örülök is a tágabb puncinak, legalább kicsit tovább bírom. A szűk istenien jó, de hamar kicsinál.
2021. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha tág, mert én vastag vagyok.

Egymáshoz képest kell jónak lenni.

2021. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy exem aki elég tág volt. Majdnem a teljes kezem befért neki ha nagyon felizgult, de 3 ujjal simán tudtam ujjazni de 4 sem volt probléma. Ehhez képest én nem vagyok egy alkarnyi méret, épp ellenkezőleg. Bevallása szerint mikor először nyult a nadárgomba megijedt, hogy mire lesz elég ez, mert kicsinek gondolta.

Végül jól sült el, mert a szexben, nagyon is jól összehangolódtunk, nem emiatt lett vége. És bizony ő edzett puncira is, meg tudta szorítani a farkam hüvelyből. Ha akkor szorított rá, hogy be akartam tolni oyan érzés volt, mintha egy szűk punciba tolnám. De folyamat nem tudta szűken tartani mert az neki volt nehéz, viszont közben rá rá szorított, meg amikor bedugtam összehúzta és ezektől mindkettőnknek jobb volt. Elmondása szerint neki az is izgató volt, hogy beleült, nem mozdult egyikőnk sem csak szorongatta. Ezt élveztem én is, de a szorításokkal saját magát is tudta ingerelni a farkamon amit élvezett.

Ha a lány hüvelye kompatibilis a fiú farkával az a legszerencsésebb persze, de ahogy a mi példánk is mutatja egy tág csaj egy kisebb méretű hapsival is képes kielégítő szexuális életet élni, csak azért tenni kell mindkét félnek. Ő többek közt azzal is tett érte, hogy edzette a hüvelyi izmait, ami kölcsönösen jó volt.

2021. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!