Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi, miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi, miért szereti keményen "elintézni" szexben a nőt?

Figyelt kérdés

Néha annyira keményen megdugni a nőt, h szinte csak a férfi élvezi? Főleg alkalmi, vgy buliban dugásnál? Ott adjátok ki a gőzt? És aki kaocsolatban? Félre ertes ne essek, csak soktól hallom ezt, és vannak nők akik az érzékibb dugásra vágynak, csak még nem tanulták meg lekommunikálni....


Részben kicsit pszichológiai kérdés, érdeklődés, de nemtudtam melyik kategóriába tegyem.



2022. jún. 26. 15:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, a 47-es férfi.


#48

Te nő vagy vagy férfi?

2022. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

#49

Akinek jó, csinálja.

Nekem ez nem fekszik.

Ha csinálom, nekem is érje meg.

Véleményem meg lehet a terézanyukról.

2022. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
54%

48,


Na innen látszik, mennyire értesz a nőkhöz. Semennyire. ;)

Szentül hiszem, hogy neked a partnereid még hüvelyi orgazmust sem éltek meg, hála a gondolkodásmódodnak.

2022. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
52, 53, oszt akko' mivan? se a nőket, se a pasikat nem kell ám félteni, a 80-20 szabály itt is érvényesül, az emberek 80 %-a gyökér
2022. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
Így igaz. 🤔
2022. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

#53

Ha ennyire nem egyértelmű, hogy nő vagyok, az nem az én bajom...

48 voltam...

2022. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
50%

#56

Az 52. hozzászólásból már látszik, hogy nő vagy, én kívánom neked, hogy legyen olyan párod, akinek annyira hálás leszel az ágyban történt szexért (vagy akármi másért az életetek során), hogy, mondjuk, ha kanos lesz egy buliban, akkor kimentek és dugtok egyet a párod kielégülésére, vagy csak leszopod úgy, hogy neked orgazmus nem jut, csak öröm, hogy örömöt okozhattál annak akit imádsz.

2022. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kívánom. :)
2022. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

Amúgy 48,

Ha ilyen sok partnered volt, lehet téged is valaki lábtörlőnek hívott a hatás mögött, mucika. :)

2022. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
66%

A párom nem ösztönlény, kibírja, míg hazaérünk, n szarakodunk ilyenekkel, mivel nem az a fajta, aki 2-3 perc után elélvez, megadjuk a módját.


#59

Pont telibe lefosom, hogy néhány balfa$z, akik a szexben $zart se tudtak nyújtani, minek hívtak a hátam mögött, mivel többet nem találkoztam velük, nem ütötték meg a szintet.

Nekem fontos a minőség, na most a "beteszem, húzok kettőt, kész vagyunk", vagy a "gyere sz0pjál le"... hát az nem az...

2022. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!