Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi, miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi, miért szereti keményen "elintézni" szexben a nőt?

Figyelt kérdés

Néha annyira keményen megdugni a nőt, h szinte csak a férfi élvezi? Főleg alkalmi, vgy buliban dugásnál? Ott adjátok ki a gőzt? És aki kaocsolatban? Félre ertes ne essek, csak soktól hallom ezt, és vannak nők akik az érzékibb dugásra vágynak, csak még nem tanulták meg lekommunikálni....


Részben kicsit pszichológiai kérdés, érdeklődés, de nemtudtam melyik kategóriába tegyem.



2022. jún. 26. 15:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
96%

Én speciel még keményebben is szeretném kapni, ahogy kapom. A férjem sajnál, amikor elsírom magam pl, de én azért sírok, mert olyan jól kapom. 🤣

Én imádom, ha keményen vagyok megbaszva


29L

2022. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
72%
Ennyit arról, hogy a nők romantikus, érzékeny lelkek, közben meg dugnak mint az állatok...😂
2022. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
48%
A faszt azok. Eddig nem találkoztam olyannal aki nem szerette, ha folytogatva van szex kozben….
2022. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
78%
Pedig vagyunk egy páran, akik nem szeretjük, de biztos elképzelhetetlen, hogy különböző embereknek különfélék a szexuális preferenciái.
2022. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Az elején igenis elengedhetetlen az előjàték, a nyalás, csiklóizgatás. Ha megvolt az orgazmusom, utána lehet vadulni. A lassított felvételes behatolást én se élvezem.

Volt partnerem, aki így csinálta volna, mire magamba húztam rendesen, azt közöltem, hogy most akkor szexelünk, vagy sem?....

2022. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy a nők a gyengéd, a férfiak a kemény szexet szeretik. Azt hogy ki mennyire szereti gyengéden vagy keményen, sokkal inkább egyén függő és nem az illető neme határozza meg.

Férfiként is élvezzük a szinte egymás bőre alá bújós, összeolvadós szexet, viszont a keményebbet is. Előbbihez kell a kötődés és az érzelmek, míg utóbbihoz csupán a szexuális vágy. Egy fesztiválon vagy hétvégi buliban random megismert lányok esetében érzelmekről nem nagyon beszélhetünk, így ott a szimpla szexuális vágy marad. De ugyanez igaz a nőkre is. Ha egy nő egy ilyen rövid ismerkedés után belemegy a szexbe, akkor 100000 %, hogy nem a gyertyafényes, együtt fürdős és összebújós szexre vágyik, hanem a keményebb verzióra. Persze nyilván a saját mércéjével mérve, ami ugye szintén egyénfüggő.

2022. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
48%
Én 100bol 95x kokemenyen megdugom a párom. Ugy hogy kivan dölve totalisan utanna. Kimeletlenul konyortelenul. Sokszor be kell fognom a száját mert annyira hangos ahogy verem neki. En egy bika vagyok az ágyba. Ő meg élvezze. De sok nő titkon erre vágyik . Nem mondom h mind de sok. Es addig nemtudják amig valaki kokemenyen el nem intézi
2022. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
31%
Mert a nők erre vágynak, ezt szeretik. F 43
2022. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
53%
Mert a férfi domináns.
2022. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de szerintem rossz a kérdés. Szerintem a nők szeretik ha határozottan, hevesen de figyelmesen, értsd keményen bánnak velük szex közben. En idaig legalábbis azt tapasztaltam hogy minden nő ezt szerette. (Nem csak es kizarolag, nem erzeketlenul stb).
2022. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!