Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi, miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi, miért szereti keményen "elintézni" szexben a nőt?

Figyelt kérdés

Néha annyira keményen megdugni a nőt, h szinte csak a férfi élvezi? Főleg alkalmi, vgy buliban dugásnál? Ott adjátok ki a gőzt? És aki kaocsolatban? Félre ertes ne essek, csak soktól hallom ezt, és vannak nők akik az érzékibb dugásra vágynak, csak még nem tanulták meg lekommunikálni....


Részben kicsit pszichológiai kérdés, érdeklődés, de nemtudtam melyik kategóriába tegyem.



2022. jún. 26. 15:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sem agyatlanul kell csinálni. Rá kell érezni, megfelelő előkészítés után bírják, sőt szeretik a keménykedést 😊!

Kivételek persze lehetnek.

2022. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

31. Végre valaki leírja.


Nem is durr bele megy a nőknek, kell előjáték is, bőven. :)

2022. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
64%

Szeretkezés és Domináns szex, mindkettő kell.

Van amikor, előjáték nélkül beverve kell. (nem etalon, általában inkább nem!) Vad szex is kell és jó.

2022. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
89%
33. Méret függő szerintem... :D 17-18 és 5,5 cm felett azért kell valami előjáték és óvatosság is.
2022. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
60%

Mert a férfi állat alapvetően és arra van igénye, hogy leuralja és használja a nőt. És valahol erre vágyik is minden nő. Szarba se nézzék, használják. Még abban is benne van ez, aki hevesen tiltakozik ellene. Csam eddig nem talált emberére aki leuralja.

33N

2022. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
47%

#35

Magad nevében nyilatkozz, bár a helyzet az, hogy te a nőtől kurwa messze állsz, nő ilyet nem ír...


(De ha komolyan gondolod az eszmefuttatasod, akkor a nemi erőszaknak szerinted örülnek a nők ezek szerint, és az nekik jó....)

2022. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
63%
eleg sok ferfivel volt dolgom de szerencsere talan 2 eset volt amikor kezdett volna az illeto eldurvulni. ott es azonnal be is fejeztunk mindent latni se akartam oket tobbe. irtozom mindenfele eroszaktol sexben es az eletben is.
2022. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
35 os ha te no vagy akkor a nagyon egyszeru faek tipust kepviseled. egyebkent en no vagyok es nagyon nem viselnem el ha valaki "leuralna" engem. ugy vagnam ki mint a macskat sz@rni laba se erne a foldet.
2022. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon óvatosan kellene használni ezeket a szavakat. Ugyanis az teljesen egyértelmű es teljesen evidens hogy erőszakrol szo sem lehet.


Ugyanakkor a szexben az iranyitas, a ferfi altal gyakorolt onbizalom es iranyitas az szerintem a nok legnagyobb reszetol elvart, sőt enélkül nem is lesz igazan jo a szex. Nem arról van szo hogy az legyen amit a ferfi akar, eppen elle kezoleg. A ferfi az aki megtalalja mit szeretne a nő es aszerint viselkedik hatarozottan, ferfiasan.


Nagyon könnyű rossz fogalmazassal ezt elvinni egy rossz iranyba, pedig szerintem itt nagyon sokan csak arra utalnak hogy jo ha egy ferfi latja, olvassa egy no akaratat es utana meg is tudja valositani.


Mindenfajta kisajatitas, ala fele rendeles szerintem gaz. Kiveve ha erre igeny van, mert vannak olyan emberek.

2022. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

#39

Na EZ egy korrekt válasz.

Valahogy így van.

2022. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!