Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi, miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi, miért szereti keményen "elintézni" szexben a nőt?

Figyelt kérdés

Néha annyira keményen megdugni a nőt, h szinte csak a férfi élvezi? Főleg alkalmi, vgy buliban dugásnál? Ott adjátok ki a gőzt? És aki kaocsolatban? Félre ertes ne essek, csak soktól hallom ezt, és vannak nők akik az érzékibb dugásra vágynak, csak még nem tanulták meg lekommunikálni....


Részben kicsit pszichológiai kérdés, érdeklődés, de nemtudtam melyik kategóriába tegyem.



2022. jún. 26. 15:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Hat sok pasinak csak nagy a szàja,és nem tud jól dugni megy a szerencsétlenkedés.

N

2022. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
70%
41. A kutyák is ugatnak, tudod.. :D
2022. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
0%
Buliban, gyors numerában a nők is keményen szeretik, mert ott Ők úgy sem élveznek el (90%-ban) és így talán a férfi gyorsabban elmegy.
2022. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

#43

Ennyi jótékony szolgálat kiba$zott mártír nő van tényleg, aki letolja a bugyit, hogy egye fene, ürüljön ki a zsák?

Te Jó Isten....

2022. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
77%
44. Olyan helyeken nyilván igen. Ott ritka, ha igényes NŐT találsz, aki viselkedik is így. Mert Hál Isten a legtöbb nőben azért van mai napig tartás. :)
2022. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
45-ös. Bizony van. Hálisten. Hát aki meg így tolja a buliba, az ne lepődjön meg ha simán összeszed vmi jó kis fertőzést.
2022. szept. 5. 23:54
 47/70 anonim ***** válasza:
0%

#44

Nem vagy jártas ezekben a dolgokban, van ilyen is amit írsz, de sok olyan is van, hogy pl. én is elmegyek a barátnőmmel egy buliba, majd kimegyünk szexelni, nyilván Ő ilyenkor, mivel elélvezni így Ő nem is tud, az én kielégítésemmel foglalkozik, nyilván azért teszi ezt meg, mert ágyban szexkor meg én is mindent meg teszek neki, ez ilyen egyszerű.

2022. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
36%

#47

Nem, biztos nem vagyok jártas 20 év szexuális tapasztalattal, 30+ szexuális partnerrel a hátam mögött.


Az még véletlenül se jöhet számításba ugyebár, hogy mondjuk nem szexelek kizárólag a partner örömére, ha már alap, hogy én sem hagyom őt "úgy", akkor evidens az én orgazmusom is, mivel nem megyek át Teréz anyába egy buli kedvéért...

De persze vannak behódoló típusú nők is szép számmal.

Őket hívják lábtörlőnek a hátuk mögött 🤣

2022. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

#48

Az hülyeség, hogy, ha egy nő kielégíti a párját és Ő nem élvez el, mert olyan szituban vannak, akkor az lábtörlő, van ez fordítva is, nyilván ritkább, de ez meg a nő férfi különbségéből adódik (a férfi extrém szitukban is el tud élvezni a nők többsége nem, stb.).

2022. szept. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:

#47

Te nő vagy vagy férfi?

2022. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!