Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi, miért szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi, miért szereti keményen "elintézni" szexben a nőt?

Figyelt kérdés

Néha annyira keményen megdugni a nőt, h szinte csak a férfi élvezi? Főleg alkalmi, vgy buliban dugásnál? Ott adjátok ki a gőzt? És aki kaocsolatban? Félre ertes ne essek, csak soktól hallom ezt, és vannak nők akik az érzékibb dugásra vágynak, csak még nem tanulták meg lekommunikálni....


Részben kicsit pszichológiai kérdés, érdeklődés, de nemtudtam melyik kategóriába tegyem.



2022. jún. 26. 15:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
85%
Hogy kimutassa hogy mègiscsak ő a bika
2022. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Hmmm, jó válasz. Köszönöm. :)
2022. jún. 26. 16:03
 3/70 anonim ***** válasza:
76%

Sose hagynám, hogy csak ő élvezze.

Amíg nincs orgazmusom, addig nem teheti belém.


Amúgy kapcsolatban élek, ahol alapdolog az én élvezetem is.


De egy-két balul elsült alkalmi után nyomatékosítottam anno mindnek, hogy mi a sorrend...

2022. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen ezt élvezem jobban, szeretek domináns lenni. Mellesleg sok lány is élvezi ami plusz élvezet nekem is
2022. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjuk már ezt az érzelgős dolgot, minden nő azt várja hogy jó keményen meg legyen dugva. Én még csak ilyet hallottam, olyat nem hogy jajj mikor fogunk már érzelgősködni.
2022. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
63%
Reggel jó egy "baszás" meló elött amúgy. Felkeltek becsapod az asszonynak azt széttolod izomból. Nálunk ez meg van többször is amúgy, mindketten szeretjük, sőt sokszor mindkettőnknek jobb is. Ha mindkét fél élvezi, akkor szerintem alkalmazható bármelyik kapcsolatban.
2022. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
26%
Mert ezt érdemlik. Férfi az úr.
2022. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
89%
Én férfiként igénylem mindkettőt, szerencsére a párom is vevő rá. Van amikor lekaparnám a falat ha érzékinek, finom romantikusnak kéne lennem, egyszerűen nem vagyok olyan passzban, de van hogy egyáltalán nem lenne kedvem/erőm durvulni. Ez függ hangulattól, attól hogy mennyire vagyok kiéhezve erre vagy arra. Ja valamint érzéki csak a szerelmemmel vagyok, egy random luvnyával a discoban csak felületes, állatias szex jó.
2022. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
13%
Nincs kemény dugás, és érzéki dugás. Ez egy baromság.
2022. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
88%
En.imadom ha kemenyen megdug
2022. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!