Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 81/91 dregor ***** válasza:
100%
Pedig ha szereti a szexben az szub szerepet, akkor én egy életre is tervezek egy ilyen nővel. :D
2021. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:
#80: Nem bántasz meg, mert úgy állítasz valamit, hogy gyakorlatilag semmit nem tudsz rólam. Emiatt nem lehet komolyan venni. Szerencsére neked biztosan nem kell majd velem bajlódnod, inkább örülj neki;)
2021. dec. 16. 16:57
 83/91 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a kérdést. Nyilván mindenki szívesen élne ilyen életet, van akinek többé-kevésbé összejön, a legtöbbeknek nem.

De ez a "bárhová mennek mindenki figyel rájuk" cukormázas maszlag röhejes. Senki le se szarja egy random másik pár szexuális kisugárzását, mindenki el van foglalva a maga bajával. Ilyen csak a könyvekben van.

Ettől függetlenül, nyilván ha fiatal tehetős jócsaj vagy, aki szeret szexelni, akkor simán találhatsz szintén tehetős jó csávót, aki szeret szexelni. És akkor kb ennyi ez a történet, nem kell köré ilyen drámai feneket keríteni.

2021. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 A kérdező kommentje:
#83: Akkor nem ismered milyenek az emberek. Hidd el, a legtöbben nem magukkal vannak elfoglalva, hanem másokkal. Lehet férfiként (ha az vagy) szokatlan a figyelem, de egy nő eleve szinte hozzá van szokva, hogy rátapadnak a szemek, ha belép valahova. Egy párra ugyanígy tapadnak a szemek, a férfit is megnézik (egyrészt a férfiak, hogy felmérjék milyen kaliberű pasi van a nővel, másrészt a nők, mert vonzónak találják). Számtalanszor tapasztaltam a jelenséget, elhiheted, hogy létezik.
2021. dec. 16. 17:02
 85/91 anonim ***** válasza:
95%

83#: Igen, abban igazad van hogy nem tudok rólad semmit de van pár dolog amit le tudok szűrni abból amit írtál és kérdeztél.

Mivel az élet nem csak játék és mese, vannak benne nehéz időszakok és hullámvölgyek.

Mi történne akkor ha esetleg mondjuk a párod megbetegedne és nem tudna veled mondjuk együtt lenni?

Mi történne akkor ha mondjuk a befektetései, vagy esetleg a vállalkozása tönkremenne és kevésbé jobb színvonalon tudnátok csak élni?

Gyanítom hogy mindkét esetben az lenne a reakciód hogy lelépsz és keresel mást, akivel meg tudod élni a vágyaidat.

Rengeteg jó és rossz dolog van az életben, és ki kell tartani egymás mellett mert az igazi szeretet erről szól.

A házassági fogadalomban se csak az szerepel hogy együtt lesztek jóban és amikor az ő halála el nem választ :D

2021. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 A kérdező kommentje:

#85: Mindezt miből szűrted le? Ezek csak a te agyszüleményeid, amiknek semmi alapja nincsen. Fogalmad sincsen, hogy emberileg milyen vagyok, mennyire kitartó. Egy ilyen kapcsolatnak amit felvázoltam, pontosan az a lényege, hogy egyik fél se fog lelépni, mert ez egy erős szövetség. Ha ezt te nem értetted meg, nem értetted a kérdést úgy ahogy van.

Vicces, mert én is pont azt szoktam mondani az embereknek, amit most te: hogy a jóban rosszban szövegben ott van a rosszban is, amit sokan elfelejtenek vagy eleve nem is gondolják komolyan. Amennyire én látom, manapság mindenki csak addig édes kedves szerető hűséges társ, amíg minden szivárványos és móka kacagás. Érdekes mód ha jön valami nehézség, hirtelen már mégse olyan nagy a szerelem. Főleg férfiaknál látom ezt hihetetlen magas arányban, de természetesen nőkben is vannak ilyenek. Pl ismerek olyan párt, ahol a nő végigcsinálta a férjének egy elég komoly betegségét, majd x év múlva a nőnek lett valami egészségügyi gondja, a férj meg szemrebbenés nélkül lelépett. Majd lett is valami új nője. A jóisten mentsen meg az ilyenektől. Pontosan ezért vágyom olyan kapcsolatra, amit a kérdésben leírtam. Csak nem sikerült megértened, hogy az mit is takar.

2021. dec. 16. 17:17
 87/91 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Illetlenség tudom, csak kíváncsi vagyok, ezen érettséged és az életkorod arányára. Amúgy nagyon szimpatikus válaszokat írsz.
2021. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%
#79 "úgy állítasz valamit, hogy gyakorlatilag semmit nem tudsz rólam. Emiatt nem lehet komolyan venni" :D :D :D
2021. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%

86#:Sajnálom ha előítéletesnek tűntem, nem volt szándékomban.

Lehet neked van igazad, mert pár mondatból nem lehet leszűrni hogy az adott illető milyen ember is valójában.

Szerintem az állhat nálam inkább a háttérben hogy nem igazán szeretem az anyagias embereket, mert bár van pénzem, számomra a pénz nem érték.

Szerintem a legtöbb embernek a kérdésed azon része szúrt szemet ahol az anyagi javakat ecseteled, mert a legtöbben érzékenyek erre a témára.

Valamilyen szinten az enyém is, bár nem ilyen módon.

Én olyan típus vagyok, hogy ha látom hogy a párom szeret, törődik velem, sok mindent megtesz értem( Nem anyagi dolgok),akkor én tőlem bármit megkap, amire csak vágyik,(Lakás, kocsi, nyaralás, stb) de csak addig amíg nem érzem azt hogy kihasznál, vagy szándékosan manipulál.

Illetve nekem nagyon magasak a belső téren az elvárásaim, amit nagyon nagyon nagyon kevés ember tud megugrani.

Szóval a lényeg hogy van rá esély hogy találsz ahhoz hasonló férfit akire vágysz, de nagyon ritka az hogy egy ilyen környezetben egy férfi megállapodjon 1 nőnél, mert ugye te is öregszel, veszítesz a szépségedből, és ő lehet a hamvas, fiatal lányokat szereti, hiába már 50 elmúlt.

Amire te vágysz, ahhoz egy magamfajta férfi kellene, aki képes elmenni a végletekig egy különleges nőért( Belsőleg különleges) .

Remélem megtalálod azt a férfit, de azért készülj fel arra hogy van rá esély hogy csalódni fogsz, mert változnak az emberek, és sajnos nem jó irányba.

2021. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, elég magas hullámhosszon rezonálsz, számomra egyértelmű, hogy simán betennéd a magad részét egy ilyen kapcsolatba. Nem csak anyagi értelemben (amúgy valamiért a pénz témára itt állandóan "ugranak"). Pl itt is hogy összejött 90 hozzászólás, te az a típus lehetsz akire felfigyelnek ha belép a terembe. Nincs ezzel semmi baj ha olyan párra vágysz, aki hozza ugyanezt a szintet, és nem éred be kevesebbel. Viszont, az ilyen kaliberű paliknak általában van valakijük, vagy több valakijük :D Ha meg összejöttök, állandóan fennáll a félrelépés veszélye, a részedről is amúgy. Szóval nem tartom irreálisnak, de szerintem a power couple feeling csak rövid távon lesz meg, utána törvényszerűen alábbhagy, és vagy szétmentek, vagy jobb esetben együtt maradtok a csodálatos emlékeitekkel, de elfogadva, hogy már nem azon a hőfokon működtök. Persze ez valószínűleg még így is átlag feletti kapcsolat lesz.


Viszont, ne haragudj meg, de látszódik hogy nemrég lettél sikeres. Azt is fel kell dolgozni... Süt a kommunikációdból a lenézés, meg szerintem túlságosan kifelé koncentrálsz, mintha meg akarnád mutatni. Pedig tök jó gondolkodású, intelligens nőnek tűnsz, lásd az előző hozzászólásodat. Remélem, építő jellegű kritikának fogod fel, és kívánom neked, hogy találd meg azt akivel megélheted a vágyaidat.

2021. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!