Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 21/91 anonim ***** válasza:
100%
Szóval jóképű szexisten kxrvagazdag csávót szeretnél. Milyen egyedi elképzeléseid vannak. Szerencsére simán találsz ilyet, mert ezekre a faszikra nem nagyon hajt senki a többi 4 milliárd nő közül, ott fényezik a bohócot egyedül a luxusjachtjuk hálószobájában minden este.
2021. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 A kérdező kommentje:

#17: Nem vagyok tökéletes, ezt sehol nem állítottam, veletek viszont a reakciók alapján komoly problémák vannak. Az, hogy próbálsz engem lealacsonyítani, csupán frusztrációból (hisz semmit se tudsz rólam), az téged minősít. De legalább jókat lehet mosolyogni az ilyen fiúcskákon. Vicces, ahogy kapálóztok, hisztiztek, mert egy random nőt a nagyvilágból éppen nem kaphattok meg.

#18: Kívánom, hogy összejöjjön:)

#19: NEM konkrét filmeket akarok újraélni a valóságban. Az a film tipikusan toxikus és kár, hogy ennyire romantizálva jelenik meg benne a kapcsolati abúzus és a bűzözés. Ne ezt vegyük alapnak. Már látom, hogy kár volt példákkal szemléltetni bármit is.

2021. dec. 15. 18:54
 23/91 A kérdező kommentje:
#21: Sok ilyen férfi van, de a legröbb nekem nem kéne, mert személyiségben nincs meg benne az, amiről itt a kérdésben is szó van.
2021. dec. 15. 18:57
 24/91 anonim ***** válasza:
100%
tizennyolcas vagyok: Köszönöm, remélem Neked is össze jön minden amire csak vágysz.
2021. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
75%

Óóó, te felháborodsz azon hogy jellemrajzot kanyarítunk rólad, de neked ugye ezt szabad? :D :D Vagy te nem ismeretlenül írkálsz ilyeneket pasikról?



Mindenkinek jobb ha egyedül maradsz.

2021. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
94%
Én valószínű olyan férfi vagyok mint akit te keresel, de sajnos én nem olyan lányt keresek mint te :)
2021. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 A kérdező kommentje:

#25: Én nem írtam magamról semmi olyat, ellenben a válaszok első oldalán felsorakozó férfiak azzal az 1-1 mondattal gyönyörűen megmutatták, hogy nem sok eszük van. Rólam itt csak a fejekben lévő tévképzetek alapján gyártottak egyesek jellemzést. Én nem kitalált dolgokra alapoztam a meglátásom, ellentétben itt sokakkal. De hagyjuk is ezt, mert láthatóan semmit se tudsz felfogni abból, amit olvasol. Lehet élőben jobban megy a kommunikáció, nem tudom, de ezt az olvasás dolgot ne erőltessük.

#26: Biztos nem vagy olyan, mert nálam csak intelligens férfi jöhet szóba. Mindenesetre remélem megtalálod a hozzád illő hölgyet.

2021. dec. 15. 20:16
 28/91 anonim ***** válasza:
95%

dehogynem, telibe' felskiccelted magadról az indító kérdésben a sztereotipiát kompletten..

Plusz ismeretlen emberek felé ítélkezel azokután, hogy bemutattad magad indításból. :)

2021. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
94%
Persze nyuszika , gondolom a puncin kívül mást nem is akarsz belerakni a kapcsolatba. Javaslom Dubai-t, ott tobzódnak a hozzád hasonló kurv..akarom mondani szenvedélyes egyéniségek. Csak a sorszámot ne felejtsd el húzni ott.😂😂😂
2021. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
100%
A párommal nem élünk nagy luxusban, de bitang jókat dugunk és igazi szexistennőnek érzem magam, szóval nekem ez így tökjó.
2021. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!