Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 51/91 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Dehogy baj, és igazából nem látom okát annak, miért ne jöhetne össze. Csomó pasi van, aki hasonlóra vágyik.

Nem értem, miért gáz dolog elvárni vagy arra vágyni, hogy a partnereddel élvezd a szexet :D


Nem értem, miért kell kigúnyolni valakit, mert valaki szeretne jót szexelni a párjával és mellette jól is érezni magát minden téren. Aki szerint ez abszurd, az egyszerűen csak megalkuszik, és próbálja másra is ráerőltetni, hogy ő kevésbé érezze magát szrul az élete és a döntései miatt.

2021. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a pénz a lényeg, vagy a jó szex? 🤔
2021. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
69%

Engem csak az érdekelne hogy hogy nézel ki. Mert az általad leírt párkapcsolatban a csajnak is nagyon jó adottságokkal kell rendelkeznie.

Egyébként van egy olyan érzésem hogy mindkét fél gazdag családból szokott származni ilyen esetben.

2021. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:

#51: Nagyon jól megfogalmaztad amit én is gondolok, mintha csak én írtam volna;)

#52: Tulajdonképpen a szex, de inkább maga a kapcsolat jellege a lényeg (erős, szexi, szenvedélyes, sikeres páros), amiben a szexnek is nagy szerepe van (extrém vágyak, magas libidó, mindezt együtt megélve bárhol bármikor bárhogyan). Semmiképp sem a pénz volt a fontos a sztoriban, csak sokaknak sikerült azt kiragadni. A pénz inkább szabadságot, lehetőséget ad sokmindenhez. Azért nem mindegy, hogy reggeltől este 6ig dolgoztok, majd hazaértek kimerülten a kis lyukba, ahol éltek és lezavartok egy menetet, mert illene már. Egy olyan partnerrel, aki nem nyitott a vágyaitokra, akár még külsőleg se bolondít meg annyira, sok a komprimusszum. Nagyon sok ilyen pár van a környezetemben. Sokuknál már a havi 1-2 szex is alig jön össze. Vagy! vállalkozó vagy, te osztod be az időd, nem robotolsz egész nap és mikor hazaértek, a párod már pucéran vár a medencében, majd odamész, leülsz a medence szélére széttett lábakkal, a párod odaúszik hozzád és a nyelve már a lábaid közt van. De ez csak egy példa az ezer közül, amit mondhatnék. Az utóbbit választanám. Ha nem jön össze, inkább vagyok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, mint az emberek többsége.

Mielőtt beszólna valaki, nem azt mondom, hogy nem lehet izgalmas a szex egy teljesen átlagos pár közt, én csak azt mondom, hogy új helyzeteket, új élményeket, többet, mást is megtapasztalhatsz, ha van rá lehetőséged.

2021. dec. 15. 22:44
 55/91 A kérdező kommentje:

#53: Igen, általában az ilyen kapcsolatokban ahogy korábban is említettem, nem egy butuska kitartott kis műkörmös csaj a feleség. Gyakran nincs is nagy korkülönbség, nem egy vén kövér papi tart fiatal feleséget. Közel hasonló korban van mindkét fél, de semmiképp se nagy a korkülönbség. Pont amiatt, mert itt egyenrangúak a felek, nem alárendelt helyzetben van a nő. Ehhez az anyagi helyzet is kell, mert aki nyomorog, az mindig alárendelt lesz egy ilyen férfi mellett, még ha a férfi nem is úgy kezeli, akkor is. Az más jellegű kapcsolat lesz.

A külsőmmel szerencsém van, de egyébként nem feltétlen kell modell külsővel rendelkezni egyik félnek sem. Szerintem elég, ha vonzóak és igényesek, a kisugárzáson sok múlik.

2021. dec. 15. 22:53
 56/91 dregor ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a leírásod férfiként. De ehhez az kell, hogy a nő tényleg egy gátlástalan ribi legyen a szexben... :D Főleg számomra, mert alapvetően domináns vagyok szex terén és elég régóta foglalkoztat a bdsm, amit kifejezetten imádok csinálni. :))
2021. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is tetszik, amit írsz. De szerintem még nem állok olyan szinten, mint amilyet Te és Én is megérdemlünk.

Egyre több kérdés körvonalazódik bennem veled kapcsolatban, de nem teszem fel, mert még az elsőre sem kaptam választ. Zaklatni meg nem foglak. Biztos meg van az okod arra, hogy miért nem válaszoltál.

Csak továbbra is azt tudom mondani, hogy gátlástalanul teljesüljön minden amire vágyaz, amit csak kívánsz.

2021. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 A kérdező kommentje:

#56: Igen, az kell. De ugyanilyennek kell lennie a férfinak is. Sokan akarnak 'gátlástalan ribit', de a legtöbbnek fogalma sincsen, hogy mit is kéne kezdeni egy ilyen nővel.

#57: Nem akartam egyetlen privátra sem válaszolni, de szerencsére csak tőled kaptam üzenetet. Elkezdtem gépelni, de végül úgy döntöttem, hogy inkább maradok anonim. Normális üzenet volt, nem arról volt szó, de jobb ez így, nem akartam belemenni egy ilyen beszélgetbe. Remélem neked is összejön minden, amire vágysz:*

2021. dec. 15. 23:10
 59/91 anonim ***** válasza:
0%

Tévedésben vagy. Én nem írtam neked privátban üzenetet. Ellenben írtam itt pár választ, amire pozitívan reagáltál.

Nem akartalak privátban zavarni, de felajánlottam ha te akarsz, akár privátban is válaszolhatsz a feltett kérdésemre.

De mivel nem írtál, az is jelzés érzékű volt a számomra, szóval továbbra sem foglak zavarni, meg mint mondtam, talán még nem is állok készen egy ilyen kaliberű nőre mint amilyen te vagy.

De lesz idő, biztosan tudom, amikor amikor már en is készen fogok állni, készen leszek. Haladok

2021. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is akarok készen állni egy ilyen nőre! Nem az elképzeléssel van a gond,hanem a megvalósítással! Az a baj,hogy abból ő ki akar maradni,és csak beleülne a jóba!Mi a feleségemmel közösen értük el azt,amink van! És van hál istennek mit a tejbe aprítani!
2021. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!