Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 71/91 dregor ***** válasza:

#58 Nem nagyon szokott érdekelni, hogy a legtöbb mit, hogy csinál, vagy épp milyen elvárásai vannak a társadalomnak, vagy mik a normák... :D Mondjuk ezek gyerekként se érdekeltek.


Elég neked megtalálnod azt az egyet, aki tudja, hogy mit csináljon egy ilyen nővel. ;)

2021. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
25%
Én teljesen átérzem a vágyadat. Konkrétan mintha én írtam volna. Szóval egyáltalán nem baj, hogy erre vágysz. Mindenki megérdemli azt, amire vágyik. Természetesen hozzá kell tenni ezekhez a vágyakhoz, csak úgy nem hullanak az ölünkbe. De ott a lehetőség mindenki számára, hogy tegyen érte. Itt a hozzá kell tenni címszó alatt gondolok magára a pénzre, munkára és a lelki fejlődésre. Mert azért valljuk be ehhez kell egy alap érett gondolkodás egy ilyen szexuális viszonyhoz a párkapcsolaton belül illetve, ha az alap gondolkodás meg van annak a fejlesztése és csiszolására, hiszen sose lehetünk “túl okosak.”Nem szabad az igényeinkből leadni, nem szabad letenni a vágyainkról, mert akkor önmagunkat is elveszítjük. Mindenki azért születik egyéni vágyakkal mert azzal van dolga. Gondolj bele, ha valamibe belekényszeríted magad, ami nem is a vágyad az nem élet. Remélem, hogy ez a sok komplexusos, lelkibeteg “ember” nem vette el a kedvedet. :)
2021. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
100%
csiszolása*
2021. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
86%
#72 Ezzel teljesen egyet tudok érteni. 😀 13-as.
2021. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 A kérdező kommentje:

#72: Pontosan:)

Nem veszi el a kedvem senki semmitől, nincsenek hatással rám mások, főleg nem gyk-s hülyegyerekek. Mindig a saját fejem után megyek, ez is a siker egyik kulcsa. A legtöbb embert lehet befolyásolni, meg akar felelni isten tudja kiknek, az önbecsülését simán le tudják törni az itt válaszolókhoz hasonló rosszindulatú emberek. Túl sokat foglalkoznak másokkal, ahelyett, hogy magukkal törődnének és maximum 1-2 közeli ismerős gondolatait vennék figyelembe.

2021. dec. 16. 16:02
 76/91 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező teljesen igazad van de akkor minek kerdezgeted ezt itt gyakorin?

Úgyis tudod hogy itt milyen válaszokat fogsz kapni.

Amúgy hajrá, hátha sikerül.

2021. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:

Nincsenek tatással rád mások, pláne a gyk lakói, de gyk-n teszel fel kérdéseket arról hogy szerintük baj-e. :D :D


Aha, jólvan!! :D

Kit nézel te hülyének? :D

2021. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 A kérdező kommentje:
#76: Sejtettem igen. De nem is azért írtam ki, mert a válaszok alapján terveztem alakítani az életem:D Kíváncsi voltam a reakciókra, milyen arányban lesznek a buták itt a kérdés alatt, na meg hogy lesznek-e itt hasonló vágyakkal rendelkező emberek. Gondoltam a frusztrált butább emberek kiborulásán jól elszórakozom, ha vannak hozzám hasonló emberek, az ő sztorijukat meg szívesen olvasom:) Igazából kb az történt, amit vártam.
2021. dec. 16. 16:11
 79/91 A kérdező kommentje:
#77: Téged mondjuk biztosan annak nézlek. A kérdéseimet figyelemfelkeltő, provokáló stílusban teszem fel, hogy nagyobb érdeklődést váltsanak ki és kialakulhasson egy 4-5-6 vagy több oldalas válasz halmaz. Te sem gondolod komolyan, hogy ha majd itt valaki azt mondja, hogy gáz, akkor szépen megváltozom;) A megfogalmazás tudatos volt.
2021. dec. 16. 16:17
 80/91 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak megbántani, de veled nem hiszem hogy lehetne hosszútávra tervezi egy kapcsolatot.
2021. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!