Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenki ilyenre vágyik.

A barátnőid azért ilyen elutasítóak mert nekik sem jön össze hasonló.


Csak arra vigyázz nehogy elmenjen melletted az élet a tökéletes után kutatva. Néha kompromisszumokat kell kötni

2021. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
67%
goldigger
2021. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
91%
A vagyon felét is te viszed a kapcsolatba?
2021. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
91%
"megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett" Társ? XD Akkor lennél társ, ha te is milliárdos üzletember lennél. Gondolom nem az vagy, csak álmodozó kislány. Álmodj tovább...
2021. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
86%
Húzd ki a kezed a biliből
2021. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom az anyagi részét adja a pasi :D
2021. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
79%

Elkényeztetett média által kimosott agyú kicsitri vagy aki azt várja hogy jön a modellsrác, a tökéletesre tenyésztett díszfasz aki majd pont téged választ, és töm majd lóvéval hurcolja a segged nyaralni hogy fényképezhesd a segged instára.



Volt olyan kapcsolatom ahol szikráztunk kifelé is hogy mindenki látta, de az úgy is működött hogy átlag pasi vagyok kinézetre, és 30 éves kocsiból szálltunk ki.

2021. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem Te a szenvedélyt inkább a pénznek tulajdonítod be.
2021. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk nem baj, ha találsz egy ilyen balekot. Kicsi az esély rá úgyhogy azért kezdj el te is dolgozni.
2021. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
76%
Én szívesen bevállalnék egy ilyen lányt.
2021. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!