Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 61/91 A kérdező kommentje:
#59: Akkor összekevertelek. Természetesen nem fogok senkire privátban ráírni, hogy válaszolgassak. Ha valaki akar valamit, az írjon privátot, ne azt várja, hogy a megkérdezett fél irogasson neki. De az itteni fröcsögés után egyébként is úgy döntöttem, hogy senkinek se válaszolok. Volt már korábban is, hogy valaki kedvesen írt, hogy aztán ótvar stílusban fröcsöghessen mikor vàlaszoltam. Ezt kihagynám, inkább senkinek se adok bizalmat ezalatt a kérdés alatt.
2021. dec. 15. 23:30
 62/91 anonim ***** válasza:
92%

#51 a baj azzal van hogy királylányszindrómás erősen, és neki csak a luxus, ő csak karibi nyaraláson, meg 100 milliós palotában, meg 20 milliós kocsiban..



Volt olyan kapcsolatom ahol kifelé sugárzott minden, és megéltük vastagon a szexualitást, olyan helyeken dugtunk hogy más el se hinné. de ezt meg tudtuk csinálni nulla forintból is akár, nagyon nem ez volt az elsődleges szempont!!

2021. dec. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
#62: Ajánlom figyelmedbe az 54-es válaszom. Olvass, mielőtt lejáratod magad.
2021. dec. 16. 00:18
 64/91 anonim ***** válasza:
73%

Amit le írtál az a vágyam nekem is, de sajnos még nem tartok ott anyagilag. Viszont ha eljutok odáig akkor egy hasonló anyagi helyzetben lévő nőt fogok választani, aki az életben is sikeres.

Akik az aranyásókkal jönnek, meg hogy nulla forintból is meg lehet ezt a szexualitást élni, azok nem értették a kérdést.

De igazából a feltett kérdés nem is kérdés, nyilván mindenki szeretne gazdag lenni és gondtalanul élni az életet. Más kérdés hogy erre szinte senkinek nincs lehetősége így talán érdemesebb valamennyi kompromisszumot kötni.

2021. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:

#64: Sok embernek van rá lehetősége igazából, na meg én konkrét számokat sehol nem írtam. A luxus széles skálán mozog, nem csak a több milliárdos vagyont jelentheti:)

Még nekem is van azért hova fejlődni bizonyos téren, szerintem azt jól látod, hogy erre készen kell állni, nem jöhet egy ilyen akármikor az életedbe, csak amikor már te magad is olyan szinten vagy. Előtte úgysem működne.

2021. dec. 16. 00:29
 66/91 anonim ***** válasza:
48%
A privátomra azért majd légyszi válaszolj. Tudom, hogy rossz volt az időzítés, de majd ha jobb lesz. :)
2021. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
65%
#63, nekem egy bevallottan is luxusprostituált ne csináljon programot! :D :D :D
2021. dec. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam ezt a topikot, és elmondom a tapasztalatomat: a jó szexnek a sok pénzhez semmi köze. Az érzelmekhez annál inkább. Nekem úgy jött le, hogy a te érzelmeid a gazdagsággal elérhető életmód mellett jönnek meg, és ezzel nincsen semmi baj. Nagyon sokan vannak ugyanígy vele, keveseknek sikerül a megvalósítása. Én azt látom, hogy a kőgazdagok éppúgy csalják a párjukat, hun házasodnak, hun meg elválnak, különféle kapcsolatokkal kisérleteznek (bocs, Weöres), mint a szegények. Kivételek is vannak, légy te az egyik.
2021. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy itt hagyom...


[link]


Megint a 13as. De van benne elírás.

2021. dec. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én értem a kérdezőt.


Nekem megvolt ez férfiként anno.

Mostanra már lenyugodtunk kicsit, de a húszas éveim ilyenek voltak.


Sajnos eléggé magányos a jövő egy ilyen után. Nem maradtak igazi barátok ebből az időszakból.


Elszigetel a világtól ez az élet.

Most nem biztos, hogy mindent úgy csinálnék mint akkor.

2021. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!