Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy én ilyen életre vágyom? Sokak szerint irreális..N

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak a filmekben ezek a tipikus 'power couple' típusok. Csinos nő, jóképű férfi, intelligensek, gazdagok, szenvedélyesek és sokat dugnak. Szikrázik köztük a levegő, akárhova mennek, felfigyelnek rájuk. Magas libidójuk van, extrém vágyaik, de egymással mindent meg tudnak élni, más nők/férfiak csak kispályások. Odavannak egymásért. Bárhol egymásnak esnek, autóban, szállodában, hajó fedélzetén. A nagy vagyom miatt olyanokat is megélhetnek, amiket kevesek tudnak. Gondolok itt a luxusautóra, luxus házra, egzotikus utazásokra stb. Ezek mind izgalmas szexélményeket rejtenek magukban.

Ha példát kell mondani, ilyen lehet a 365 nap c film vagy akár a szürke 50 árnyalata (bár ott a csaj nagyon esetlen kis nyomi nő, nem egy olyan perverz szexistennő, akire én gondolok most).

Én úgy érzem, hogy azon kevesek közé tartozom, akik ezt össze is tudnák hozni, megfelelő társ lennék egy ilyen férfi mellett. Több barátnőm kinevetett emiatt, mert hogy ez irreális meg hogy szexmániás vagyok, túl sokat foglalkozok a szex témával stb. De szerintem ők szimplán csak sokkal unalmasabbak nálam.

(Hozzáteszem volt már egyszer egy hasonló kapcsolatom és imádtam ezt az érzést, azokat az energiákat. Teljesen más nő voltam mellette. Most nem mennék bele miért lett vége, nem passzoltunk minden téren. Csak nem tudom találhatnék-e hasonló férfit újra)

Mások is vágynak ilyen életre? Ilyen szenvedélyes kapcsolatra? Mennyire tartjátok ezt irreális dolognak vagy esélytelennek? Kíváncsi vagyok ki mit gondol erről, meg hogy mennyien vágynak hasonlóra.


2021. dec. 15. 18:03
 11/91 anonim ***** válasza:
74%
Irreálisnak irreális. Az a baj, hogy aki sose tapasztalta, az még könnyebben megalkuszik az átlagossal, de aki egyszer már belekóstolt ebbe, az már nem fogja tudni alább adni. Nekem is volt egy férfi az életemben, akivel sokat megélhettem ezek közül. Ő mindenki mást elfeledtetett velem, akivel azelőtt jól tudtam érezni magam. Ráébresztett, mire vágyok valójában. Nem tudtam megtartani őt, engem pedig már nem tud más megfogni.
2021. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
78%

A média hatalma.

Csak részben tehetsz róla.

2021. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
96%
Persze. De 3 gyerek, meg feleség mellett nehéz találni ilyen csajt, úgy, hogy még nem vagyok gazdag. 😀 de rajta vagyok. 43f😉
2021. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:

A filmeket csak példának hoztam, hogy megértessem kb mire gondolok, nem a romantikus filmekben élek és nem onnan veszem az ötleteim.

A másik, meg hogy most látom nagyon belém akar állni itt egy frusztrált pasihadsereg, az egész kérdésből csak a lényeget ignoráltátok és kiragadtátok az anyagi helyzetet. Ráadásul kifejezetten többesszámot használtam, nem azt írtam, hogy a pasi gazdag. De látom itt olyan sok sikertelen hisztis pasi van, hogy ti azonnal csak elítélni akartok mindenkit, mindegy mik a tények. Természetesen én is vagyonos vagyok, elég jó munkám van, sokat tanultam. Egy ilyen párnál pont hogy az a lényeg, hogy a felek közt nincs akkora aránytalanság, a nő nem egy kiszolgáltatott, kitartott lány, akit kiemeltek a putriból. Mondjuk ha tisztában lennétek vizonyos fogalmakkal, ezt nem kéne magyarázni. Mintha valami iskolás magyar órát tartanék komolyan..

Nyilvánvaló, hogy ti nem lesztek azok a férfiak sosem, akikről én beszélek, de nem erről szólt a kérdés uraim.

#11: Megértelek. Sokkal nehezebb, ha már megtapasztalták valamit, ami nagyon jó volt. Onnantól sajnos feljebb kerül a léc, mert vágysz arra a bizonyos érzésre. Nem is a pasi, a vagyon, az élmények vagy hasonlók, hanem amilyen nőnek érezted magad mellette. Amilyen te voltál, ahogy te ki tudtál bontakozni. Az az érzés hiányzik..

2021. dec. 15. 18:35
 15/91 anonim ***** válasza:
83%
Minden nő erre vágyik, és sokaknak össze is jön, persze csak úgy, hogy osztozniuk kell egy-egy férfin, aki természetesen egyiküket sem veszi komolyan.
2021. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagy vagyon felét te adod, tök korrekt:)
2021. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
33%

ja, bizonyára csak kis frusztrált elutasított szűzikék lehetünk, és te pedig fantaszikus vagy minden szempontból akiben nincsen hiba :D



Szerintem ezzel le is zárhatjuk. tipikus esete vagy annak amikor a marék sár egy befőttesüvegben a polcratéve finom lekvárnak képzeli magát :D :D :D

2021. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
100%

Össze fogom hozni.


F

2021. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
100%
A nők fantáziájában a 365 nap izgalmasan hangzik, de ha a valóságban élnék át, nem hiszem hogy tetszene nekik.
2021. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
93%

Frusztrált?Hát ja.A való élet ,és a tapasztalatok alapján te valami álomvilágban élsz.(Ami nem baj,ha tini vagy.)Ezt csak azért írom,hogy ne legyen nagy a pofáraesés.Csupán joindulatból, vagy apai tanacsként.Ahogy szimpatikusabb.

De nekem az is jo,ha frusztráltnak tűnök.A hitedben megtartalak,mert nekem se hasznom se kenyerem,hogy tipegjek a telefonon,és bizonygasak barkinek barmit..Föleg frusztráció okán.

Öszintén szolva bánja a f..om hogy fulmilliomos vagy,vagy sem.És azt is,hogy milyen elképzeleseid vannak az életről.

A kerdésedre meg a válaszom az

hogy nem baj.Hajrá!

2021. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!