Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőm már nem úgy élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm már nem úgy élvez el mint régen. Látszik rajta hogy már nem a régi. Most csak zihál. Régen még bele remegett. Mi lehet az oka?.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:23
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Minden nap a Lányommal játszok,mosok főzök takarítók. Csak egymásra nincs időnk soha.

egy filmet nem tudunk együtt meg nézni mert alszik, én nem dugni akarok vele. Csak vele is lenni kettesben. Amikor meg szóvá teszem, miért nem leszünk kettesben, egy kicsit akkor meg elaludtam . A Lányomnak mindig ott vagyok nem érdekel milyen késö van, mindig figyelek rá mit szeretne. Nem akarok mindig csak dugni, csak vele lenni.

2021. júl. 11. 05:29
 42/48 anonim ***** válasza:
89%
Pedig van... Nem is egy. A szomszéd nem érti, miért mondja azt a barátnője, hogy semmit sem csinál a háztartásban, mikor Valentin napra vett neki egy csokor virágot is.
2021. júl. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
100%

Ha van nagyszülő akkor meg kell kérni, hogy vigyázzon egy kicsit a lanyotokra, akár több napra (vagy barátokat megkérni) . Ti pedig menjetek el nyaralni, szervezzetek közös programot.

Ahogy olvasom a mókuskerék rendesen bekapott titeket. Törjetek ki belőle és tartsátok életben a tüzet /parazsat.

2021. júl. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező addig a pillanatig amíg nem lettél kiosztva miért nem segítesz a feleségednek

Addig csak annyit írtál,hogy Amikor szabadnapos vagyok a gyerek egész nap rajtam van



Mit hidjunk úgy őszintén


Hány éve vagytok együtt

Hogy már van gyerek és még csak a barátnőd


Hány évesek vagytok

Az se mindegy hogy 45- vagy 28

2021. júl. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
44: Plusz, mielőtt háztartás-és szülői fronton nem szólták le, csakis a szexre volt rápörögve, hogy mi újság a pitonnal, most meg már hirtelen csak összebújni akar vagy kettesben bármilyen programot csinálni...
2021. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
100%
A 17-es válaszoddal kamuztál itt szerintem kérdező tovább nem is olvastam. Jöjj rá magadtól.
2021. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
92%

Magyarul szrsz a gyerekre, és csodálkozol, hogy a csajod már hullafáradt.


5 éve! neveli a gyereket - az, hogy te néha ránézel "szabadnapon" marha nagy segítség -, főz, mos, takarít, dolgozik? és még elvárod, hogy este ezek után vígan pörögjön rajtad.


Hátvági apasághoz nem kell együtt élni, a bartánőd meg rájött, hogy te arra épp jó vagy, de hétköznap semmit nem csinálsz. Bár azt nem értem, miért van veled, mert papír nem köt össze titeket.

2021. júl. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
77%

Startapróra tedd fel, hogy " csinos fiatal lányt támogatnék szexért cserébe" teli van a startapró az ilyenekkel. Most már tudom miért.


Parasztja

2021. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!