Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Barátnőm már nem úgy élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm már nem úgy élvez el mint régen. Látszik rajta hogy már nem a régi. Most csak zihál. Régen még bele remegett. Mi lehet az oka?.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
86%
Nem feltétlenül csal meg, de az biztos, hogy részéről kihűlt a dolog köztetek.
2021. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem gondoltál, hogy ez azért van, mert Te sem vagy már a régi?
2021. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem fekteted le a hét felében vagy akár minden nap te a gyereket aludni? Akkor nem alszik el mellette, és ameddig a mese meg a többi zajlik, addig tud pihenni. Ha nem 50-50%-ban vannak megosztva a háztartásbeli és gyereknevelési teendők, akkor szimplán hiányzik az a léptékű kipihentség és én-idő, amivel lesz kedve a szexhez.
2021. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
80%
Ha elkérné a telefonom, odaadnám, és míg kideríti, hogy nem csalom meg, addig belebaszkodnám a cuccait egy bőröndbe, és mehet haza az anyjához.
2021. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
53%
Annyira látszik hogy itt az emberek milyenek xD Nyilván ha a férjed elkéri a telefonod, akivel gyereketek is van, elküldöd xDD
2021. júl. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
75%
Ja és én most érkeztem, nem az vagyok akivel vitázol.
2021. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
94%

Elhidegült. Sokan azt hiszik, hogy a szerelem mint olyan, egy életre szól. Nos nem. A szerelem csak egy felszines cukor máz, ami összeszoktatja a párokat. Később már csak megszokás, vagy kötelesség tudat valamint szeretet az ami együtt tartja az embereket. A szeretet meg nem olyan mint a szerelem. Az az igazi mély érzés, ha szeretünk valakit. A szerelem 99%-ban elmúlik. Van akinél hamarabb, van akinél később.


Tapasztalatból mondom sajnos, hogy vagy meg tudjátok beszélni, vagy vége lesz a kapcsolatnak, és sajnos ebben a gyerek sem akadály.

2021. júl. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem pedig ha két ember együtt lakik és még az a szintű bizalom sincs meg, hogy belenézhetnek egymás telefonjába, ott az alapoktól el lehetnek rontva dolgok.
2021. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
88%

"Nyilván ha a férjed elkéri a telefonod, akivel gyereketek is van, elküldöd xDD"


Ha qrvának néz, nem bízik bennem, akkor utána nem fekszem le vele soha. Ő bírná élete végéig? Nem. Akkor? Ugyanott vagyunk.


Nem az, hogy nem nézhet bele, de undorodom az ilyen kíváncsi, élettelen szaroktól. Nézze, olvasgassa, verje ki a semmitmondó üzeneteimre, de onnantól nem nyúlok hozzá, az biztos.


És megtanultam, hogy olyan barátnak, akinek párja van, az időjáráson kívül mást nem írok, mert valószínűleg az önbizalomhiányos párocska olvasgatja uncsiból.

2021. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen félre értetted a helyzetet, nyílván ha nincs indok arra, hogy aggodalmaskodjon akkor minek nézegesse? Viszont azért a kérdezőnél nem ez a helyzet. Látom egó az van rendesen, de helyzeteket már nem tudsz megkülönböztetni.
2021. júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!